Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Liselilere Boğaziçi Üniversitesi’nden ders alma şansı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Liselilere Boğaziçi Üniversitesi’nden ders alma şansı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’nin (BÜYEM) düzenlediği BOUN 101 Online Kış Okulu, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi lise öğrencilerini üniversite hayatıyla tanıştırmaya devam ediyor. 31 Ocak’ta başlayacak ve Boğaziçi Üniversitesi’nin önde gelen akademisyenleri tarafından verilecek eğitimler 4 Şubat’ta sona erecek. 

Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) BOUN 101 Online Kış Okulu programıyla Boğaziçi Üniversitesi’nin alanında önde gelen bilim insanları ile lise öğrencilerini bir kez daha bir araya getiriyor. Fizikten biyolojiye, programlamadan nörobilime birçok alanda verilecek eğitimlerle öğrencilerin farklı alanlarda disiplinler arası bir bakış açısı kazanması hedefleniyor. 

8 DERS PAKETİ AÇILIYOR

31 Ocak 4 Şubat 2022 tarihlerinde düzenlenecek BOUN 101 Online Kış Okulu’nda, “Fizik ve Biyolojide Zaman”, “Genler, Genomlar, Sağlığımız", "Veri Bilimine Giriş”, "Nörobilim: Beyin- Davranış İlişkisi", "Matematik ve Fiziğin Dansı: Sicim Teorisi” "Python ile Programlamaya Giriş" "Girişimcilik ile Dünyayı Değiştirmek" ve "Kimyada Temel Ayırma ve Saflaştırma Yöntemi" gibi birçok başlıkta 8 eğitim paketi yer alıyor. Derslerde Boğaziçi Üniversitesi’nin alanında uzman bilim insanları lise düzeyine uygun olarak hazırlanmış kapsayıcı program içeriklerini anlatacak.

Akademik olarak başarılı ve gereksinimi olan öğrencilere yüzde 20, yüzde 50 ya da yüzde 100 oranlarında burs da sağlanabilecek. Burs başvuruları ise 21 Ocak 2022 tarihine kadar devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Liselilere Boğaziçi Üniversitesi’nden ders alma şansı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Tekirova Mahallesi Rüştü Egel Sokak Yol Yapım Çalışmaları Tamamlandı- Güncel Haberler EİB 2021 yılının ihracat yıldızlarını gazetelere verdiği teşekkür ilanlarıyla duyurdu- Güncel Haberler Yönetilen servis sağlayıcıların 72’si gerçekleşen siber saldırıdan etkilenmemiş olsa da aksiyon almaya başladı- Güncel Haberler Büyükşehir’den Öğrencilere Çevre Eğitimi- Güncel Haberler 13 Mayıs Cumartesi Reyting sonuçları: Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi? Mine Tugay Anlatıyor: “… Çünkü Dünya Bizim Evimiz” – Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat