Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Logitech’in MX Serisi Genişliyor: MX Mekanik Klavyeler, üstün performans için tasarlandı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » Logitech’in MX Serisi Genişliyor: MX Mekanik Klavyeler, üstün performans için tasarlandı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Yeni MX Mekanik ve MX Mekanik Mini Kablosuz Klavyeler ile MX Master 3S Mouse, yazılımcıların, tasarımcıların ve tüm profesyonel dijital içerik üreticilerinin iş süreçlerinde keyifle çalışmalarına yardımcı oluyor.

 

Verimliliği ve üretkenliği artıran ürünleriyle kullanıcıların her ortamda rahatça çalışmasını sağlayan Logitech, Master Serisi’ni iki yeni mekanik klavyeyle genişletti. Logitech Master Serisi, yeni eklenen yüksek performanslı mekanik yazma ve hassas izleme özelliklerine sahip tam boyutlu MX Mekanik Klavye, minimalist MX Mekanik Mini Klavye ve MX Master 3S Mouse ile dijital içerik üreticilerinin üretkenlik ve verimliliğini ileri bir seviyeye taşıyor.

 

Yeni ürün serisiyle ilgili görüşlerini bildiren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, “Bugün oyun deneyiminde mekanik klavyelerin farkını hisseden ve beğeniyle kullanan, aynı zamanda profesyonel masaüstü klavyeleriyle de aynı deneyim ve kontrol hissine ihtiyaç duyan, gittikçe büyüyen bir yazılım geliştiricisi topluluğu var. Logitech olarak ürünlerimizle, farklı alanlardan kullanıcılarımızın verimliliğine ve üretkenliğine maksimum seviyede katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ürünlerimizi keyifle kullanmalarını, her durumda eşsiz bir deneyim yaşamalarını arzu ediyoruz. Bu kapsamda MX Mekanik Klavye, Logitech'in oyun klavyesi uzmanlığı ile MX Master Serisi’nin imza niteliği taşıyan deneyimini en iyi şekilde birleştiriyor ve profesyonellere keyifli bir dünya sunuyor.” dedi.

 

MX Mekanik, MX Mekanik Mini Klavyeler ve MX Master 3S Mouse profesyonellere alışılmışın dışında bir deneyim sunuyor

MX Mekanik ve MX Mekanik Mini Klavyeler, kullanıcılarına yeni nesil düşük profilli mekanik anahtar deneyimini sunuyor. MX Mekanik ve MX Mekanik Mini Tactile Quiet (Brown) anahtarı sayesinde Logitech'in şimdiye kadarki en sessiz mekanik klavyesi olarak öne çıkıyor ve muhteşem bir mekanik yazma hissi veriyor. Belirli pazarlarda Clicky (Blue) and Linear (Red) anahtar seçenekleri de mevcut olan klavyeler, optimize edilmiş çevresel görünüm için çift renkli tuş başlıklarıyla tasarlandı. Altı seviyede aydınlatma seçeneğine sahip akıllı arka aydınlatma, ortam ışığına göre parlaklığı otomatik olarak ayarlıyor ve verimli pil tüketimi için ihtiyaç duyulmadığında kendiliğinden kapanıyor.

 

MX Master 3S Mouse ise profesyonel içerik oluşturucularının ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için, cam dahil çoğu yüzeyde kullanılabilen ve yüksek çözünürlüklü monitörlerle daha hızlı iş akışı sunan 8.000 DPI'lık bir optik sensöre sahip donanımıyla öne çıkıyor. MX Master 3'e göre 90 daha sessiz tıklama teknolojisine sahip MX Master 3S Mouse, profesyonellerin gürültüye değil işlerine odaklanabilmelerine olanak sağlayarak aynı tatmin edici hassasiyet hissini koruyor. MX Master 3S Mouse, saniyede 1000 satırı kaydırmaya yarayan MagSpeed Electromagnetic™ tekerleğe, daha hızlı yatay gezinme için yan kaydırma tekerine ve kullanıcıların uzun saatler boyunca konforlu çalışmaları için tasarlanan benzersiz bir ergonomik şekle sahip.

 

MX Mekanik, MX Mekanik Mini ve MX Master 3S, Logi Options+ yazılımıyla uyumlu olarak çalışıyor. Kullanıcılar tuşları istedikleri gibi özelleştirebiliyor, önceden tanımlanmış görevleri kullanabiliyor veya uygulamaya özel kendi profillerini oluşturabiliyor. Aynı zamanda izleme hızı ayarlanabiliyor, arka aydınlatma efektleri seçilebiliyor ve iş akışlarını optimize etmeye yarayan birçok fayda tek bir uygulama üzerinden yapılabiliyor. Zorlu ortamlarda dahi güvenli bir bağlantı için hem Bluetooth hem de tescilli Logi Bolt kablosuz teknolojisi ile donatılan MX Mekanik, MX Mekanik Mini ve MX Master 3S, üç adede kadar cihaza aynı anda bağlanabiliyor ve Windows, macOS, iPadOS, Android, Chrome OS ve Linux cihazlar ile uyum içerisinde çalışıyor.

 

Logitech, MX Serisi’ni genişletirken, sürdürülebilir tasarım yaklaşımını benimsiyor 

Logitech, ürünlerini tasarlarken mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunma ve çevresel ayak izini en aza indirme yaklaşımını benimsiyor. Bu yaklaşımla MX Mekanik ve MX Mekanik Mini de dünyanın geleceği düşünülerek tasarlandı. Klavyelerin plastik parçalarının bir kısmı (MX Mekanik Klavyenin 45’i ve MX Mekanik Mini Klavyenin 47’si) tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastikten üretildi. Ayrıca klavyelerin alüminyum üst kasası düşük karbonlu alüminyumdan yapıldı ve daha düşük karbon etkisi için fosil yakıtlar yerine yenilenebilir enerji ile üretildi. MX Master 3S Mouse’un üretiminde de (grafit renginin 27’si ve soluk gri renginin 22’si), serinin yeni çıkan diğer üyelerinde olduğu gibi geri dönüştürülmüş plastik kullanıldı.

 

MX Mekanik, MX Mekanik Mini ve MX Master 3S dahil olmak üzere tüm Logitech ürünleri karbon nötr sertifikalı olarak üretiliyor. Bir Logitech ürünü satın alındığında; sadece mükemmel bir kullanıcı deneyimi ve benzersiz teknoloji sunan bir ürün değil, aynı zamanda ormanları, yenilenebilir kaynakları ve karbonu azaltan iklim etkili toplulukları destekleyerek karbon ayak izi sıfıra düşürülen ürünler alınmış oluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Logitech’in MX Serisi Genişliyor: MX Mekanik Klavyeler, üstün performans için tasarlandı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Bayındır’a Okul Müjdesi- Güncel Haberler Migros Geleceğin Arıcılarını Yetiştiriyor- Güncel Haberler Otomobili akıllandırmanın en uygun fiyatlı yolu Mustafakemalpaşa’nın Küçüklerinden Büyüklere Dev Mesaj- Güncel Haberler Y kuşağı için Türkiye’nin en iyi işverenleri açıklandı- Güncel Haberler Yapının Oscarları Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri Üç Farklı Kategoride Yapı Sektörünü Ödüllendiriyor!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat