Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

L’Oréal Türkiye’nin yeni Hukuk ve Bilim Direktörü Hande Karakülah oldu.- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » L’Oréal Türkiye’nin yeni Hukuk ve Bilim Direktörü Hande Karakülah oldu.- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye’nin lider Tekno-Güzellik şirketlerinden L'Oréal Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Hande Karakülah, 2022 yılı itibariyle L'Oréal Türkiye Hukuk ve Bilim Direktörlüğü görevini üstlenecek.

 

L'Oréal Türkiye’de gerçekleşen yeni atamayla birlikte Hande Karakülah, Hukuk ve Bilim Direktörü olarak Ülke Yönetim Komitesi ekibine katıldı. Görevi L'Oréal Grup Avrupa Bölgesi Hukuk Baş Müşavir Yardımcısı olarak atanan Hilal Utku’dan devralan Hande Karakülah, hem hukuk bürolarında hem de kurumsal şirketlerdeki bölgesel rolleriyle birlikte 20 yılı aşkın güçlü bir deneyime sahip. 

 

Farklı sektörlerde ve çok kanallı ortamlarda faaliyet gösteren çeşitli şirketler için 20’den fazla ülkede karmaşık hukuk gündemlerini yönetme konusunda çok deneyimli olan Karakülah, Legal500 tarafından birçok kez Türkiye'nin en güçlü hukuk müşavirlerinden ve ekip liderlerinden biri olarak gösterildi. Bunun yanı sıra Karakülah, iş alanındaki görev süresi boyunca çalıştığı şirketlerin faaliyetlerini sağlıklı ve güvenli yürütmesi için süreçler kurgulayıp hayata geçirdi mevzuata ve şirket içi politika ve prosedürlere uyumun korunmasında aktif rol aldı. 

 

Güçlü geçmiş tecrübelerinde edindiği kazanımlarla pozisyon için gerekli tüm becerilere sahip olan Hande Karakülah, yeni dönemde L'Oréal Türkiye’nin hukuk ve bilim çalışmalarına liderlik edecek, aynı zamanda Ülke Veri Gizliliği Sorumlusu ve İnsan Hakları Yetkilisi sorumluluklarını da üstlenecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

L’Oréal Türkiye’nin yeni Hukuk ve Bilim Direktörü Hande Karakülah oldu.- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Özel çocuklar ve aileleri için muhteşem gece- Güncel Haberler Tekno-Girişimciler Ekonomik Büyümeyi Artıran Kilit Güç- Güncel Haberler İbrahim Selim ile Quiz Night Zorlu PSM’de Yarışmacılarla Buluşuyor!- Güncel Haberler İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden dar gelirli, esnaf, tarıma özel tarifeler ve “insani” çözüm- Güncel Haberler Vct Challengers I. Aşama Emea Takımları Belli Oldu- Güncel Haberler ‘Baba’ Ab Kategorisinde En Çok İzlenen Dizi Oldu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat