Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mario Levi ile Yaratıcı Yazarlık Atölyesi 2 Kasım’da başlıyor!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Mario Levi ile Yaratıcı Yazarlık Atölyesi 2 Kasım’da başlıyor!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İstanbul Modern'in yetişkinlere yönelik atölye ve seminer programı Atölye Modern, çevrimiçi olarak devam ediyor. Katılımcılar, Mario Levi ile yaratım sürecine ilişkin sorularının yanıtlarını arıyor.

 

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, farklı yazı türlerinin, yazar Mario Levi denetiminde, tüm katılımcılar tarafından paylaşıldığı bir seminer ve sohbet dizisi. Çevrimiçi olarak sekiz  hafta sürecek atölyede katılımcılar, sadece yazı alanındaki sınırlarını genişletmeyi değil, aynı zamanda kendilerini daha iyi tanımayı da hedefliyor.

 

Atölye, öncelikle bir hikâyesi olduğuna inananlara, nasıl bir yolda yürüyebileceklerini gösteriyor. Katılımcılar, yaratım sürecine ilişkin sorularının yanıtlarını bu programda arayabiliyor. Yazan ama bazı engelleri aşamadığını hisseden, yaratma sürecinde neler yaşandığını merak eden, yıllardır yazmayı erteleyen veya yazamadığı bir romanı olduğunu düşünen herkes bu programa katılabiliyor.

 

Atölye Modern Çevrimiçi seminerleri ücretlidir ve katılımlar kontenjanla sınırlıdır. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mario Levi ile Yaratıcı Yazarlık Atölyesi 2 Kasım’da başlıyor!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

QNB Finansbank sendikasyon kredisini sürdürülebilirlik kriterleriyle artırarak yeniledi- Güncel Haberler En İyi Erkek Saat Modelleri Zabıta’dan yaralı güvercine şefkat eli- Güncel Haberler Logo ve Boyner’den perakendede yepyeni bir mobil ödeme deneyimi- Güncel Haberler TEV ve Cargill, geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek için el ele verdi- Güncel Haberler En Keyifli Anları Ölümsüzleştirmek İçin Kahramanımız Babalara Fujifilm Instax Fotoğraf Makinesi Hediye Edin- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat