Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Marsh Türkiye’ye Yeni Siber Risk Lideri- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Marsh Türkiye’ye Yeni Siber Risk Lideri- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Müşterilerinin sektörlerine özel risklerini etkili bir şekilde yönetmeleri için yaratıcı çözümler sunan Marsh’ta yeni bir atama daha gerçekleşti. Teknoloji danışmanlığı ve siber risk uygulamalarının deneyimli ismi Özlem Çetin, Marsh Türkiye Siber Risk Danışmanlığı Lideri olarak atandı. 

 

 

Dünyanın önde gelen sigorta brokeri ve risk danışmanı Marsh, bugün Marsh Türkiye Siber Risk Danışmanlığı Lideri olarak Özlem Çetin'in atandığını duyurdu. Risk yönetimi ve veri güvenliği konularında uzmanlaşan ve uluslararası programlara da öncülük eden Özlem Çetin, Marsh Advisory Türkiye Lideri Cem Öztürk liderliğinde, Marsh Türkiye içindeki tüm Siber Risk Danışmanlık Hizmetlerinin yürütülmesinden sorumlu olacaktır. 

 

Risk yönetimi ve veri güvenliği alanında 15 yıla yakın tecrübesi olan Çetin, ağırlıklı finansal hizmetler ve teknoloji, telekomünikasyon, bilgi, iletişim ve eğlence (TICE), enerji & petrol, e-ticaret ve perakende gibi sektörlerde uzmanlaşan Çetin, temel olarak veri gizliliği ve veri yönetişimi yönetimi, bilgi teknolojileri (IT) güvenlik denetimleri, siber güvenlik değerlendirmesi kurumsal ve program risk yönetimi ve güvenlik durum tespiti, veri dolandırıcılığı analitiği, veri madenciliği, sistem dönüşümü ve IT departmanlarının kontrol çerçevesini oluşturmak ve geliştirmek için başlatılan süreç denetimi projelerini yönetti.   

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü mezunu olan ve bu bölümde yüksek lisansını da tamamlayan Çetin, ISO 27001 Baş Denetçisi, ISACA tarafından verilen CISA, CDPSE ve ITIL-F meslek sertifikalarına sahiptir.  

 

Atama hakkında Marsh Advisory Türkiye Lideri Cem Öztürk şu yorumlarda bulundu: “Marsh'ın kilit büyüme alanlarından biri olarak gördüğümüz siber risk çözümleri, sürekli gelişme ve stratejik uzmanlık sağlama hedefinde ivme kazanmaya devam ediyor. Özlem Çetin'in Marsh Advisory Türkiye Siber Risk Danışmanlık Lideri olarak katılması ile birlikte, hem Türkiye’de hem de Kıta Avrupası bölgesi içerisinde büyüme yolculuğumuza daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Marsh Türkiye’ye Yeni Siber Risk Lideri- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Didim Belediyesi Minik Öğrencilerle Daha Yeşil Bir Dünya İçin İlk Adımı Attı – Güncel Haberler Kapadokya Bitkileri Sergisi Açıldı- Güncel Haberler ”Engeller kafalarda, engelleri kaldırmanın yolu ise yüreklerdedir”- Güncel Haberler Şiddet doktorun verimini düşürebilir, konsantrasyon kaybı ortaya çıkabilir- Güncel Haberler 27 Eylül Salı Günü Reyting sonuçları AÇIKLANDI! Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, Kusursuz Kiracı reyting sıralaması! Levi’s® ile Müzisyenlere Sahne Desteği- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat