Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Masdaf, Atık Su Transferinde Biyolojik Hayatı Koruyan Çözümler Sunuyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Masdaf, Atık Su Transferinde Biyolojik Hayatı Koruyan Çözümler Sunuyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İnovatif ve çevreci su teknolojileriyle yarım asırdır pompa sistemleri sektörünün lider markası olan Masdaf, “Dünyaya iyi gelecek” mottosu ile çözüm ortağı olduğu projelere, dünya kaynaklarını koruyan ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. 

 

Masdaf, atık su uygulamalarına özel olarak geliştirdiği UKMS Kendinden Emişli Atık Su Pompaları ile; kanalizasyon sularını ve endüstrilerdeki atık suları, ortama koku yaymadan ve atık su sızdırmadan transfer ederek, biyolojik hayatı ve insan sağlığını koruyor.  

 

Dünya nüfusunun hızlı artışına ve sanayileşmeye paralel olarak su kaynaklarımızda ki kirlilik oranı hızla artıyor. Kanalizasyon sularının ve endüstrilerdeki atık suların transferinin güvenli bir şekilde sağlanması hem ekolojik hayat hem de insan sağlığı açısından büyük önem taşıyor. 

 

Yüksek sızdırmazlık

Pompa sistemleri sektörünün lideri Masdaf, atık su uygulamalarına yönelik olarak, çevreci bir anlayışla geliştirdiği UKMS Kendinden Emişli Atık Su Pompaları ile kanalizasyon gibi kirli suları ve endüstrilerdeki atık suları, ortama koku yaymadan ve atık su sızdırmadan transfer ederek, biyolojik hayatı ve insan sağlığını koruyor.  

 

Pompa sistemlerinde tıkanma yaşanmıyor

Üstün bir dizayna sahip olarak geliştirilen UKMS Kendinden Emişli Atık Su Pompalar, çevreci bir yaklaşımın yanı sıra işletmede de büyük avantaj sağlıyor. Güçlü yataklama elemanları sayesinde uzun yıllar zor koşullar altında çalışabilen UKMS pompaların katı partikül geçirgenliği 76 mm’ye ka­dar çıkabiliyor. Bu sayede atık suların transferi esnasında, katı ve lifli partiküller nedeniyle pompa sistemlerinde tıkanma yaşanması önlenerek, işletmelerin pompa sistemlerinden kaynaklı bir kesinti yaşamasının önüne geçiliyor. 

 

İşletme ve bakım kolaylığı

Masdaf’ın atık su uygulamalarına yönelik olarak dizayn ettiği UKMS serisi pompalar, kolay temizlenebilir olmasıyla da işletmelere bakım kolaylığı sunuyor. Pompanın gövdesinde bulunan temizleme kapağı sayesinde, basılan akışkanın içerisinde bulunan büyük parti­küller, pompayı tıkadığında, pompanın tesisattan sökülmesine gerek kalmadan bakımı yapılabiliyor. Kolay bakım özelliği,  acil müdahale durumunda sistemin kesintiye uğramadan çalışması açısından da büyük önem taşıyor. 

 

Farklı kapasitelerde 2”, 3”, 4”, 6”, 8”, 10” çıkışlı 6 model seçeneği bulunan UKMS pompalar özellikle otel, hastane, endüstrierdeki atık suların tahliyesinde, şantiyelerde kazı sularının tahliye edilmesinde ve yağmur suyu ve taşkın sularının deşarj edilmesinde de etkili çözümler sunuyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Masdaf, Atık Su Transferinde Biyolojik Hayatı Koruyan Çözümler Sunuyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Koton’un Mor Oda Sohbetleri Değerli Konuklarıyla Sona Erdi- Güncel Haberler Evcil hayvanımın dişlerini ne sıklıkta fırçalamalıyım- Güncel Haberler Dünya Mutluluk Günü’nü kahkaha atarak kutladılar- Güncel Haberler Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi İlk Tanıtım Görücüye Çıktı Azra Akın umut olmak için ilk kez sunuculuk yaptı- Güncel Haberler Yurt Kreşinde mezuniyet sevinci- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat