Başkan İbrahim Sandıkçı, gençleri “KESİŞME: İyi Ki Varsın Eren” filmine götürme sözü verdi.- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Başkan İbrahim Sandıkçı, gençleri “KESİŞME: İyi Ki Varsın Eren” filmine götürme sözü verdi.- Güncel Haberler

e
sv

Maske Kimsin Sen Unicorn Kim?

05 Ocak 2022 18:39
Bir anda Fox Tv'nin gözde eğlence programı haline gelen Maske Kimsin Sen'de birbirinden ilginç kostüm ve maskeler takmış ünlüler merak konusu. Bu yazıda Maske Kimsin Sen Unicorn kim? Onu irdeliyoruz. Evet sizce Unicorn maskeli ünlü kim?
Maske Kimsin Sen Unicorn Kimdir

Fox’un yeni başlayan yarışması maske kimsin sen ilginç içeriği ile seyirciyi ekranlara bağlamayı başardı. Tansel Öngel’in sunuculuğunu yaptığı yarışma ilk bölümlerinden itibaren izleyicide merak uyandırıyor. Jüri koltuğunda ise Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol bulunuyor. Yarışmada unicorn kostümlü kişinin kim olduğu da merak konusu oldu. Evet sizce Maske Kimsin Sen Unicorn Kim?

Fox TV’de 1 Ocak 2022’de yayına başlayan Maske Kimsin Sen? Yarışması başladığı ilk günden beri seyircileri ekrana kilitlemeyi başardı. Yarışmacıların birbirinden ilginç kostümler giydiği yarışmada Unicorn kostümlü yarışmacının kim olduğu da merak konusu.

Maske Kimsin Sen Unicorn Kostümlü Yarışmacı Kim?

Bu yazıda neler var?

Fox TV de yayınlanan maske kimsin sen yarışmacılarından unicorn kostümlü yarışmasının kim olduğu merak konusu. Sunuculuğunu Tansel Öngel’in yaptığı yarışmanın jüri üyeleri ise Alican Yücesoy, Melis Sezen, Eda Ece ve Doğu Demirkol.

Maske Kimsin Sen Unicorn Kim yasemin allen

Unicorn maskeli yarışmacı ile ilgili pek çok tahmin yürütülüyor. Bu yarışmacının Doğa Rutkay olabileceği tahminler arasında yer alıyor. Farklı tahminler de bulunsa da en çok Doğa Rutkay üzerinde duruluyor.

Yarışmada çeşitli kostümler giyerek yarışan ünlülerin kim olduğu bilinmiyor. Yarışmada giyilen kostümler ise unicorn, gladyatör, ördek, gözcü, kuzgun, geyik, iskelet, tavus kuşu, ağaç, aslan, dinozor, ejderha, şövalye ve ayna şeklindedir.

Maske Kimsin Sen Unicorn Kim sema ergeç

Birbirinden ünlü kişilerin çeşitli maskeler takarak kostümler ile yarıştığı yarışmada kim olduklarını tahmin etmek oldukça zor. İlk günden ilgi çeken yarışma pek çok kişinin de beğenisini kazandı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.