Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Melis Sezen, kahraman çocuklara nesli tükenen dostlarımızı anlatıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Melis Sezen, kahraman çocuklara nesli tükenen dostlarımızı anlatıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Çocukların severek takip ettiği, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu iş birliği ile yoluna hızla devam eden Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, dördüncü bölümünde dünyamızı güzelleştiren, renklendiren hayvanlara karşı sorumluluklarımızı konu alıyor. ‘Nesli Tükenen Hayvanlar’ adlı yeni oyunda seslendirmesiyle karşımızı çıkan ünlü oyuncu Melis Sezen, ulusal park gönüllüsü olarak çocuklara hayvan sevgisini aşılıyor ve onlara karşı sorumluluklarımızın altını çiziyor.

Küresel ısınma, şehirleşme, yok olan ormanlar, avcılık, bilinçsiz tarım ilaçlamaları ve daha birçok sebeple yaşam alanları kısıtlanan, nesilleri yok olan hayvanların hikayesini anlatan oyunda Sadri Alışık Kültür Merkezi oyuncuları da dostlarımızın sesi oluyor. Projeye destek veren Melis Sezen; “Doğa o kadar her şeyi ile bir bütün ki; ağacından her canlısına, havasından toprağına müthiş bir denge içinde. Bu müthiş dengenin de bir parçası hayvanlar… Yaşam alanlarını kısıtladıkça, ait oldukları yerlerden uzaklaştırdıkça, beslendikleri, soludukları havayı, denizi, ormanı kirlettikçe onları kaybediyoruz. Çocukların bu konuda hepimizden daha fazla duyarlı olduğunu görüyorum. Onlar isterse her şeyi değiştirebilirler. Tüm kahraman çocukları oyunumuzu dinlemeye davet ediyorum” dedi.  Oyun, Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu’nun Spotify’daki kanalından ücretsiz olarak dinlenebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Melis Sezen, kahraman çocuklara nesli tükenen dostlarımızı anlatıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

CHP’li gençlerdem anlamlı hareket- Güncel Haberler Covid-19 Önlemleri Gevşetildi: Mesafelere Dikkat Etmeliyiz!- Güncel Haberler Toplumun Yüzde 60’ı Epilepsili Bireylerden Rahatsız- Güncel Haberler Deniz Özçelik Kosova Uluslararası Film Festivali Dokufest’te Sesiyle Büyüledi- Güncel Haberler “İş Sanat Çarşamba Sahnesi” Ece Göksu Konseri ile Başlıyor- Güncel Haberler Zorlu Açık Hava Sinemasında 26 Temmuz Salı ‘Büyük Budapeşte Oteli’ 28 Temmuz Perşembe ‘Interstellar’ izleyiciyle buluşacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat