Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti! Menajerimi Ara Serkan! Günyüzü Şiiri Menajerimi Ara!

12.11.2020

0 Yorum

Menajerimi Ara son bölüm! yaşanan yoğun günün ardından önemli bir misafir vardı. Menajerimi Ara Serkan EGO AJANS’a misafir oldu. Oldukça zayıflamış olduğundan onu tanımakta zorlanan arkadaşları çok şaşırdı. İçlerinden hiç gitmemiş gibi bağırlarına bastılar ve kabul ettiler Serkan’ı. Serkan yurt dışında yapımla ilgilenmiş ve geri dönmüştü. Bir sonraki hamlesiyle ilgili bilgi vermeyen Serkan oldukça sert oynadı. […]

Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti! Menajerimi Ara Serkan! Günyüzü Şiiri Menajerimi Ara!

Menajerimi Ara son bölüm! yaşanan yoğun günün ardından önemli bir misafir vardı. Menajerimi Ara Serkan EGO AJANS’a misafir oldu. Oldukça zayıflamış olduğundan onu tanımakta zorlanan arkadaşları çok şaşırdı. İçlerinden hiç gitmemiş gibi bağırlarına bastılar ve kabul ettiler Serkan’ı. Serkan yurt dışında yapımla ilgilenmiş ve geri dönmüştü. Bir sonraki hamlesiyle ilgili bilgi vermeyen Serkan oldukça sert oynadı. Ajansın kadınlarına da incelik yapmayı ihmal etmedi. Jülide dahil bütün kadınlara çiçek yolladı. Şimdiden ajansın göz bebeği oldu bile. Bölümün sonundaki hamlesi bütün bunlar göz önüne alınırsa oldukça şaşırtıcıydı. Yine de Serkan hoş geldi. gün

Menajerimi Ara Serkan! Hoş geldin Serhat Teoman

menajerimi ara son bölüm

Menajerimi Ara son bölüm konukları yine göz doldurdu. Bu bölümün konuğu güzel oyuncu Pınar DENİZ’di. Menajeri Burhan Bey’den ayrılmak isteyen Pınar Deniz para sıkıntısından dolayı EGO’dan yardım istedi. Sözleşmesini tazminat rakamından dolayı feshedememişti. Ajanstan Kıraç hemen gidip Burhan’la konuştu. Burhan 5.000.000 lira para istedi. EGO’da bu para olmayınca yüzler bir düştü ama Peride o güzel anaçlığıyla hemen olaya el attı.

Birikmiş tüm parasını ortaya koydu. Çınar tekrar gidip Burhan’la konuştu. Çok önemli bir şey söyleyecekmiş gibi yapıp söylemeden laf oyunlarıyla . 5.000.000 lira olan rakamı 2.000.000 liraya düşürdü. Dolayısıyla olay da çözüldü. Artık iş Pınar Deniz’in kiminle çalışacağına kalmıştı. Menajerlerimiz Kıraç, Feris, Peride ve Çınar çeşitli vaatlerde bulundular. Pınar’ın aklı epey karıştı. En sonunda birbirlerini kötüledikleri ve olmayacak vaatlerde bulundukları için EGO’yla çalışmayacağını açıkladı ve ajansın parasını geri verdi. Parasını yeni menajerinden almıştı. İşte bölüm sonundaki en büyük olay buydu. Serkan Pınar DENİZ‘i EGO’nun elinden almıştı. Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti! Menajerimi Ara Serkan! Günyüzü Şiiri Menajerimi Ara!

Menajerimi Ara Son Bölüm!

Menajerimi Ara 12. bölümün diğer konukları da usta oyuncular Arif ERKİN ve Yılmaz GRUDA‘ydı. Son bölümde istekleri ve şartları epey konuşulan Arif Erkin Peride’ye şartlarını hafiflettiğini söyledi. Üstüne Yılmaz Gruda’yla ajansta görüşme ayarlayan Peride aralarında çekişme olan ikilinin karşılaşmasını engelleyemedi. Karşılaşan iki usta oyuncu birbirleriyle takılmadan edemediler.

Ortalık kızışınca Peride Arif Erkin ve Yılmaz Gruda’yı dışarı yolladı. İkili önce tatlı tatlı atışırken odadan çıkarılınca bir güzel sohbet edip eskileri konuşmaya başladılar. Yabancı Damat dizisinde ezeli iki rakip baklavacıyı oynayan oyuncular Menajerimi Ara’da çok güldürdü. Eski oyuncuların gelmesi bu diziye bir tat oluyor. Umarım gelmeye devam eder. Düşünsenize Ediz Hun, Gülşen Bubikoğlu hatta Türkan Şoray gibi isimlerin geldiğini… Ne güzel olur! Bu arada laf aramızda İbrahim TATLISES’in konuk olacağı konuşuluyor. Zaten bu bölümde de adı geçen imparator oldukça olaylı bir şekilde gelecek. Hayatını çekmek isteyen yönetmenle karşılacak. Bu yönetmen de Peri Masalım’ın yönetmeni. Burhan’ın Pınar için bir şartı da Peri Masalım’da oynamak isteyen yeğeniydi. Durum böyle olunca Peri Masalım yönetmenine ve onun İbrahim Tatlıses hayaline boyun eğmek zorunda kaldı EGO menajerleri. Menajerimi Ara Son Bölüm özeti ! Yeni bölümde neler oldu? Menajerimi Ara Serkan EGO AJANS'a misafir oldu! Barış Günyüzü Şiiri el yazmasını Dicle'ye Hediye etti!

Menajerimi Ara 12. Bölüm İzle Linki!

Bu hafta sır gibi saklamaya çalışsa da Dicle’nin doğum günüydü. Bunu ilk kutlayan tabiki ev arkadaşı her şeyi Meral’di. Meral’in sempatikliği hepimizi güldürdü. Asla Dicle’yi yalnız bırakmadı. Dicle o akşam bir sürprizle karşılaştı Kıraç Özdal yani babası elinde bir buket papatya ve hediyeyle kapısını çaldı. Kızının doğum gününü Çınar’a parti hazırlayan Emrah vasıtasıyla öğrenen Kıraç eleman dosyasına bakıp teyit etti ve kızını yalnız bırakmadı. Dicle damdan düşer gibi olmasın diye doğum günü olduğunu söyleyememiş ve aylar sonrasına tarih vermişti. Kıraç’ın hediyesi Dicle’nin ilk yaş gününde kullandığı emzikti. Dicle çok şaşırdı babasının unutmamasına. Kıraç’sa epey duygulandı. Gözleri doldu. Kızının doğum gününü kutlayıp evden çıktı ama çıkmadan bize öyle hissettirdi ki kızına sıkı sıkı sarılmak istiyordu. Umarım kısa zamanda Dicle’yi Dicle ÖZDAL olarak görürüz. Ajansta baba kızı dolu dolu izlemek çok keyifli olacak.

Günyüzü Şiiri Menajerimi Ara!

Gelelim Menajerimi Ara’nın en çetrefilli kısmına. DicBar ve DicMir. Emir biraz emri vaki yaparak Dicle’yi akşam dışarı çıkardı. Dicle bizi çok şaşırttı. Kolay kolay kimseye anlatamadığı babasını Emir’e anlattı. Hatta bunu duyan Emir çok mutlu. Dicle sırrını onunla paylaşmıştı. Kimseye neden güvenemediğini Emir’e anlatmıştı. Dicle’nin doğum günü olduğunu bilen Barış’ta boş durmadı. Gitti Dicle’nin en sevdiği Gün Yüzü şiiri’nin ilk baskısını aradı. Ararken kitapçıda şiiri yazan Sabiha’nın eski kocasına da denk geldi. Ondan da şairin adresini aldı ve doğruca ona gitti. Tilbe SARAN Sabiha olarak bu bölümde bizlerleydi. Biraz zor olsa da Barış Sabiha’dan Gün Yüzü şiiri‘nin el yazması halini aldı. Çerçeveletip Dicle’ye hediye etti. Daha doğrusu önce Dicle’yi evde bulamadı ve Meral’e verdi.

Sonra ağabeyinin gazıyla kendi vermek için gitti fakat Dicle’nin evinin önünde Emir ve Dicle’yi sohbet eder görünce vazgeçti. Dicle sonra teşekkür etmek için aradığındaysa yazının şairin el yazısı olduğunu söylemedi. Daha önce hediye konusunda Dicle hayal kırıklığı yaşamıştı. Şimdi Dicle ne yaşadıysa hemen hemen aynılarını Barış yaşıyor. Bölümün sonunda kafeye görüşmeye gidip cüzdanını çaldıran Kıraç güvenlik kamerası görüntülerine baktı. Bu arada Dicle’nin kendisine kameralar konusunda yalan söylediğini anlayan Kıraç çok üzüldü. Bakalım Dicle’yle bu sorunu nasıl konuşacak? Umarım Dicle her şeyi anlatır. Kimsenin mutlu olmasını istemeyen Beren dersini babasından almalı. Menajerimi Ara 13. bölüm önizlemesi de geldi. İrem DERİCİ tekrar konuk olarak aramızda. Magazincilere yakalanmamak için tuvalet camından atlamak zorunda kalacak olan İrem Derici bizleri çok güldürecek.

Düşünceleriniz bizim için önemli! Yazımızı değerlendirebilir, görüş ve önerilerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden yapabilirsiniz. Dilerseniz Reyting Tv’ye üye olarak yazarlarımız arasına katılabilir. Güncel, dizi özet, dizi oyuncuları ve daha bir çok konuda özgürce yazabilirsiniz. Yazılarınız onbinlere ulaşır. Sevilen ve takip edilen Reyting Tv yazarları arasına katılabilirsiniz.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ