Oto Yedek Parça Nereden Alınır?

Sıradaki içerik:

Oto Yedek Parça Nereden Alınır?

e
sv

MENAJERİMİ ARA’DA SON DAKİKA!!!

21 Ekim 2020 20:33
Menajerimi Ara kadrosuna Burak Tozkoparan katıldı. Emir BİNDAL rolünde. Menajerimi ara son bölüm analizi! Yeni bölümde neler oldu? Menajerimi ara hangi gün yayınlanıyor. Reyting sonuçları nasıl? Haberimizde

Menajerimi Ara salı günleri çıktığı zorlu yolculuğa veda edip başka bir güne geçmeye karar verdi. Reyting savaşlarında yenilmek üzere olan dizi cephe değiştirdi. Artık pazar günleri bizlerle olacak. Bu karara pek çok Menajerimi Ara izleyicisi sevindi çünkü dizi çok zorlanıyordu. Şimdi bir şansı daha olacağı düşünüldü. Görünen o ki haksız da çıkılmadı. Pazar günü dizimize iyi geldi. Salı gününe rağmen dizinin reytingi pazar günü daha iyi oldu. Gözle görünür bir fark ve başarı var. Zaten dizinin kim vurduya gitmesini de istemezdik. Gün değişikliğiyle bir şans daha verildiği iyi oldu. Artık hem yapımcı hem kanal bitirirken 2 kere düşünmek zorunda kalacak.

MENAJERİMİ ARA YENİ BÖLÜM ANALİZİ

Bu yazıda neler var?

Menajerimi Ara kadrosuna Burak Tozkoparan katıldı. Emir BİNDAL rolüyle bizleri şaşırtan oyuncu en son Gençliğim Eyvah dizisinde Zola rolündeydi. Ayağının tozuyla Feris’in oyuncusu olan Burak Tozkoparan gelişiyle Dicle seven kitleyi bir hayli mutlu etti. Mantık olarak Emir eğer Dicle’yle ilgilenirse hali hazırda Beren’le sevgili olan Barış ta onu kıskanacaktı. Bu da bizim işimize gelecekti. Gerçekten de düşünüldüğü gibi oldu. Daha ilk bölümden Barış, Dicle ve Emir birlikte çalışırken onları kıskandı. Sorular sormaya başladı. Emir yüzünden beşamel sosa Kaçın Kurası söylemek zorunda kalan Dicle bizleri çok güldürdü. Emir çetin ceviz belli ki. Dicle’ye o kadar çok soru sordu ki… Tanımak istediği çok açık. Üstelik zeki de. Dicle’nin bayılma numarasını yemedi. Ona taktikler vermeye başladı. Gözlemlemeye başladı. Bu gözlemlediği şeyleri de Dicle’ye de açık açık söyledi. Dicle köşeye sıkışmaktan hiç hoşlanmadı. Ne olursa olsun zorlansa da bir süre birinin onu tanımaya çalıştığını fark etmek Dicle’ye iyi gelecektir. Sonunda birinin antidepresanı değil sadece arkadaşı olacak. Biri ona soru sormadan sadece yardım edecek. Emir ve Dicle güzel bir ikili olacak. Tabi Emir konuk oyuncu olarak görünüyor. Ne kadar dizide kalır bilemeyiz. Umarım çok kalır.

MENAJERİMİ ARA SON BÖLÜM! KÖSTEBEK KİM ?

Dicle Feris’in ültimatomuyla gidip kendine alışveriş yaptı. Ertesi gün gayet şık gelen Dicle ajansta oldukça dikkat çekti. Bununla da kalmadı saçına başına da özen gösteren ve çok güzel olan Dicle Feris’ten de bir aferini kaptı. Her şey çok güzelken ajanstaki köstebek işi çığrından çıkardı. Ece’ye ajansta ne olup ne bitiyorsa yetiştiren kişi Dicle’nin başına bela açtı. Bu köstebek deli gibi aranırken Dicle’nin babasının kızı olduğunu öğrenen Beren suçu Dicle’ye açtı. Bu şekilde ondan kurtulacağını sanıyor. Bana kalırsa Dicle bu işten bir şekilde sıyrılacak. Umarım çok yıpranmaz. Feris ve Kıraç’ın Dicle’ye inanmasını istiyorum. Kıraç ve Dicle sahneleri bu bölümde de güzeldi. Baş başa iş konuşan baba kız Beren’in bile dikkatini dağıttı. Zaten bu bölüm Beren’in çirkin yüzünü görmüş olduk. Beren ne yaparsa yapsın Barış Havas’a kendi istediği kadar yaklaşamıyor. Barış ne kadar izin verirse. Barış’ın Dicle’ye zaafı olduğunu Beren de fark etmek üzere. Şimdilik babasını korumaya ve kaptırmamaya çalışıyor ama ters tepecek. Bu olayların Dicle ve Kıraç’ı yakınlaştıracağını düşünüyorum.

Feris çıkmazda. İşi tam anlamıyla batırdı diyebiliriz. Nejat kendisiyle haftasonu vakit geçirmek isteyince Şile’deki sete çaktırmadan Nejat’ı da götürdü. Feris bir ona bir sete yetişmeye çalışırken yakalandı. Nejat’tan beklediği büyük tepki gelmedi. Nejat çok kırılsa da anlayışla yaklaşmaya çalıştı. Gece Nejat’ın evine gittiler. Feris’in aklı kilitli çantada kaldı. Çantayı açmaya çalışırken Nejat’a yakalandı. Çantada evlenme teklifi için bir yüzük vardı. Feris çok mahçup oldu. Utandı. Ne olursa olsun bir kadının tamamen teslim olmayıp sorgulaması benim hoşuma gitti. Tabi Feris’in bunu arkadan iş çevirir gibi yapması hoş değil. Açık açık sormalıydı. Menajerimi Ara her hafta artık salı günleri. İzlemeyi unutmayalım. Her hafta bir başka ünlünün konuk olduğu bu diziye önümüzdeki bölümlerde Özge Özpirinççi’nin konuk olacağı söyleniyor. Bakalım Menajerimi Ara’da başka hangi ünlüleri göreceğiz. Call My Agent uyarlaması tüm hızıyla salı günleri devam ediyor.

Menajerimi ara ve diğer dizi reyting sonuçları için bu linke geçiş yapabilirsiniz. Yanı sıra dizi bölüm analizler hakkında yorum görüş ve önerilerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden iletebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.