Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Menderes Belediyesi park ve yeşil alan çalışmalarına devam ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Menderes Belediyesi park ve yeşil alan çalışmalarına devam ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde çalışmalarına devam ediyor.

 

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, “İlçemizin çehresini değiştirerek vatandaşlarımıza daha yeşil bir Menderes sunmak adına çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 

Yeni parklar kazandırılırken mevcut parklar yenileniyor

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan V. Özkan, “İlçemize yeni parklar kazandırırken mevcut parklarımızı da yenileyerek vatandaşlarımızın daha keyifli vakit geçirecekleri alanlar oluşturuyoruz” diye konuştu.

 

Son yapılan çalışmalarda Kemalpaşa Mahallesi’ne yeni parkın kazandırıldığını aktaran Özkan, şunları kaydetti:

 

“Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekip arkadaşlarımın yaptığı çalışmalar doğrultusunda Kemalpaşa Mahallemize yeni parklarımızı kazandırdık. Vatandaşlarımızın hizmetine açtığımız parklarda, oyun gruplarından, spor alanlarına; yürüyüş alanından, banklara birbirinden farklı alanlar yer alıyor. Böylece, parklarımızda yetişkinlerimiz spor ve yürüyüşle vakit geçirirken, çocuklarımız da oyun gruplarında keyifli zaman geçirecekler.”

 

İlçe genelinde çalışmaların devam ettiğini de belirten Özkan, sözlerini şöyle noktaladı:

“Ekiplerimizin yaptığı çalışmalarla, Çamönü, Özdere Cumhuriyet, Özdere Orta Mahalle ve Gölova mahallelerimizdeki mevcut parklarımızın yenileme çalışmalarını tamamladık. Kasımpaşa Mahallemize yaptığımız yeşil alanı da vatandaşlarımızın hizmetine açarken, çevre yolunda yaptığımız peyzaj düzenlemesiyle ilçemizin çehresini değiştirecek çalışmamızı tamamladık. Yaptığımız çalışmalarımız Menderes’imize hayırlı, uğurlu olsun. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Menderes Belediyesi park ve yeşil alan çalışmalarına devam ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Ortadoğu’da 6 yıllık siber casusluk kampanyası ortaya çıktı- Güncel Haberler Gazeteci Nezir Çelik, ’Hüseyin Demir, İstanbul’da neden bu kadar güçlü! ’sorusunu cevapladı. Kızılay 154. Yaşını Kutladı- Güncel Haberler Tuncel Kurtiz vefatının 8’inci yılında Edremit’te anıldı- Güncel Haberler Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Yüreğir Belediyesine ziyaret etti- Güncel Haberler KO-MEK’ten iki yarışma birden- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat