Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Menderes’in camileri Ramazan ayına hazır- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Menderes’in camileri Ramazan ayına hazır- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Menderes Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki camileri temizledi.

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “Vatandaşlarımızın daha temiz ve hijyenik şekilde ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için ilçemizdeki tüm camilerde temizlik çalışmalarımızı artırdık.”

dedi.

Menderes camilerine dip köşe temizlik

Menderes Belediyesi, Ramazan ayı öncesi ilçedeki tüm camilerde temizlik çalışmalarını artırdı.

 

Menderes Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelindeki camilerde halıları süpürüp, tuvaletleri temizleyerek dip köşe temizlik yaptı.

 

“Tek amacımız vatandaşlarımızın ibadetlerini huzur içinde yapmaları”

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ilçe genelinde bulunan camilerdeki rutin temizlik çalışmalarının arttığını belirten Başkan Kayalar, şunları kaydetti:

 

“11 ayın sultanı Ramazan ayına girmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Menderes Belediyesi olarak Ramazan ayı boyunca hemşehrilerimizin daha huzurlu ve bereketli bir ay geçirmesi amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda ilçenin genelindeki bütün camilerde rutin olarak yaptığımız temizlik çalışmalarımızı artırdık ve vatandaşlarımızın Ramazan ayında temiz ve hijyenik olarak ibadet etmesini sağladık.”

 

Başkan Kayalar, Ramazan ayı boyunca camilerdeki çalışmaların devam edeceğini belirterek, tüm İslam alemine hayırlı, bereketli ve huzurlu bir ay geçirmeyi diledi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Menderes’in camileri Ramazan ayına hazır- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Keçiören’deki Uçurtma Şenliğine Yoğun İlgi- Güncel Haberler Van’da Shopping Fest ‘alışveriş günleri’ kapsamında oturma gecesi düzenlendi.- Güncel Haberler Ünlü yazarlar okurlarıyla İzmir’de buluşuyor- Güncel Haberler Murat Karahan, Anna Pirozzi, ve Francesco Ivan Ciampa aynı sahnede!- Güncel Haberler Başkanların İş Birliği İle Kazanan Didim Oluyor- Güncel Haberler CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı’ndan Ortak Açıklama- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat