Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

MetLife’tan ameliyat destek teminatlı Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » MetLife’tan ameliyat destek teminatlı Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

MetLife Emeklilik ve Hayat, müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, zengin içerikli ürünler sunmaya devam ediyor. MetLife, Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası poliçe sahipleri ameliyat destek teminatı ile sağlığına kavuşurken mini check-up hizmetiyle de yıllık sağlık taramalarını yaptırabiliyor.

 

Türkiye’nin önde gelen ferdi kaza, hayat sigortası ve bireysel emeklilik şirketlerinden MetLife Emeklilik ve Hayat, müşterilerinin sadece zor zamanlarında değil, sağlıklı günlerinde de kullanabileceği, ihtiyaç ve beklentilerine göre ürünler geliştirmeye devam ediyor. Bu anlayış doğrultusunda hazırlanan Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası ameliyat destek teminatı ve mini check-up hizmeti içeriyor.

 

Ameliyat destek teminatı sayesinde poliçe sahipleri ameliyat tutarları ne olursa olsun poliçede belirtilen teminat tutarı kadar ödeme alarak tedavi sürecine odaklanabiliyor. Ayrıca poliçede yer alan mini check-up hizmetiyle yıllık sağlık taramalarını yaptırabiliyor.

 

Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası ve sunduğu avantajlar hakkında konuşan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven; “Müşterilerimizin hem sağlıklı günlerinde hem de zor dönemlerinde onları her açıdan iyi hissettirecek şekilde yanlarında olmayı arzu ediyoruz. Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası ile müşterilerimizin zorlu geçen tedavi süreçlerinde ameliyat destek teminatı ile sağlıklarına odaklanmalarını istedik” dedi.

 

Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası, ameliyat destek teminatı ile poliçede belirlenen tutarı öderken mini check-up avantajı ise MetLife müşterilerinin EKG’den kan tahlillerine kadar pek çok hizmetten yılda bir kez ücretsiz faydalanabilmesini sağlıyor. Mini check-up paketi dahilinde hekim tarafından sonuçların değerlendirilmesi, tek yönlü akciğer grafisi, EKG kalp elektrosu, tam kan sayımı, idrar tahlili, sedimantasyon, açlık kan şekeri, kolesterol taramaları yapılıyor. MetLife asistans hizmetlerinden yararlanmak için online randevu sistemi üzerinden ya da MetLife İletişim Merkezi’nden talepte bulunmak yeterli. Ayrıntılı bilgi için metlife.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

MetLife’tan ameliyat destek teminatlı Geçmiş Olsun Ferdi Kaza Sigortası- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Bahar Şahin “Eleştirilmek; işimizin bir parçası”- Güncel Haberler Bağcılar Belediyesi 2020-2024 Stratejik Planı ve 2023 Performans Programı kabul edildi- Güncel Haberler Başkan Soyer: Hedefimiz dünyanın en çok ihracat yapan ilk 5 ülkesinden biri olmak- Güncel Haberler Dijital reşitlik yaşı kaç olmalı- Güncel Haberler İnegöl Protokolü Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu- Güncel Haberler Kar Altında Doğal Yaşam- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat