Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Milliyet Enerji dergisi elektrikli araçları mercek altına alıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » Milliyet Enerji dergisi elektrikli araçları mercek altına alıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye ve dünyadaki enerji sektörüne dair gelişmeleri, sektörün önde gelen isimleriyle değerlendiren Milliyet Enerji dergisi, yeni sayısında tüm dünyada popülerliği ve kullanım alanları yaygınlaşan elektrikli araçların enerji sektörüne etkisini değerlendiriyor. Dergi 31 Ocak’ta Milliyet’le birlikte okuyucuyla buluşuyor. 

 

İklim krizi karşısında net sıfır hedeflerine ulaşma yolunda önemli bir sektör olarak ortaya çıkan elektrikli araçların enerji sistemlerine etkisi Milliyet Enerji’nin bu sayısında odaklandığı ana yaklaşımları arasında yer alıyor. 

 

Milliyet Enerji ocak sayısının ana röportaj konuğu; PwC Türkiye Enerji Altyapı ve Doğal Kaynaklar Sektörü Ülke Lideri Murat Çolakoğlu. Kamu ve özel sektör arasındaki danışmanlık tecrübeleriyle, Türkiye’nin enerji geleceği şekillendirilirken en önemli konunun öngörülebilirlik olduğunu vurgulayan Çolakoğlu, Enerji Konseyi kurma önerisi getiriyor.

 

Her yönüyle elektrik otomobil dünyası

 

Milliyet Enerji’nin 31 Ocak’ta gazeteyle birlikte alınabilecek yeni sayısında sektörün önde gelen isimlerinin de beklentileri ve öngörüleri bulunuyor. Avrupa Elektrikli Ulaşım Platformu Amelie Pans Avrupa’nın elektrikli araçlar stratejisini paylaşıyor ve önümüzdeki yıllarda rekabetin pil teknolojileri alanında olacağını vurguluyor. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği Genel Sekreteri Mustafa Özge Özden ise elektrik dağıtım şirketlerinin elektrikli araçlar endüstrisinde kritik rolü olduğunu belirtiyor. Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) Başkanı Berkan Bayram, elektrikli araçların kısa vadede enerji sektörüne bir yük oluşturmayacağını vurguluyor. Hollandalı enerji risk danışmanlık firması Verocy’den Dr. Cyril Widdershoven ise Türkiye’nin her zaman önemli bir enerji merkezi olacağını belirtiyor.  S&P’den Alexander Griaznov, ulusal petrol şirketlerinin küresel enerji pazarlarının ‘yeni kralları’ olacağı öngörüsünü paylaşıyor.

 

Ocak sayısı Perspektif sayfasında Mithat Yurdakul, EPDK’nın elektrikli araçların şarj hizmetleri konusunda kamuoyuna sunduğu mevzuat taslağının neler getirdiğini yorumluyor. 

 

31 Ocak Pazartesi günü Milliyet Gazetesiyle birlikte bayilerden ücretsiz olarak ulaşılabilecek Milliyet Enerji dergisine, dijital platformlarda Dergilik ve Milliyet e-gazete uygulamalarından da erişilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Milliyet Enerji dergisi elektrikli araçları mercek altına alıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  ÖRAV Yarıyıl Atölyeleri Başlıyor- Güncel Haberler OSMAN BEY VE ALPLARI İNHİSAR KALESİ’Nİ FETHETTİLER OSMAN BEY “GAYRI İNHİSAR KAYI’NIN VE TÜRK’ÜN MÜLKÜDÜR” Başkan Bilgin, Kadın Çalışanlarla Bir Araya Geldi- Güncel Haberler Vestel Amfi’de Önümüzdeki Program; 05 – 14 Temmuz- Güncel Haberler TEKNOFEST Yarışmalarına Yurt Dışından Başvuru Süresi 31 Mart’a Uzatıldı- Güncel Haberler Ramazan’da tüketilmesi gereken 10 besin

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat