Minik öğrencilerden Kızılay Haftası etkinliği- Güncel Haberler

03.11.2022

0 Yorum

Kemer Belediyesi’nin yer tahsisi ile Kemer’in ilk turizmcilerinden hayırsever iş insanı Orduvar Akman ve eşi Ülker Akman tarafından yaptırılan Kemer Belediyesi Ülker – Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri Kızılay Haftası kapsamında etkinlik düzenledi   29 Ekim – 4 Kasım tarihlerinde kutlanan Kızılay Haftası kapsamında Kızılay çadırı, Kızılay aracı yapan minik öğrenciler, giydikleri Kızılay çalışanları kostümleriyle de renkli görüntüler oluşturdu.

Minik öğrencilerden Kızılay Haftası etkinliği- Güncel Haberler

Kemer Belediyesi’nin yer tahsisi ile Kemer’in ilk turizmcilerinden hayırsever iş insanı Orduvar Akman ve eşi Ülker Akman tarafından yaptırılan Kemer Belediyesi Ülker – Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri Kızılay Haftası kapsamında etkinlik düzenledi

 

29 Ekim – 4 Kasım tarihlerinde kutlanan Kızılay Haftası kapsamında Kızılay çadırı, Kızılay aracı yapan minik öğrenciler, giydikleri Kızılay çalışanları kostümleriyle de renkli görüntüler oluşturdu.

 

Anaokulunda çalışan öğretmenler eşliğinde hazırlanan etkinliğe katılan minik öğrencilere, Kızılay Haftası kapsamında Kızılay’ın görevleri, işleyişi ve insanlar için ne kadar önemli olduğu anlatıldı.

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, Kemer’e kazandırdıkları eğitim yuvasında eğitim alan minik öğrencilerin hazırladığı etkinliği çok beğendiğini belirterek, anaokulundaki öğretmenlere kolaylıklar dilediğini ifade etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun        jakuzi   Tv yayın akışı  Araç proje İngilizce Kursu Bilgisayar takip programı Boyalı Polyester İplik

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ