Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mudanya Belediyesi’nin Aylık Gelir-Gider Tablosu Kesintisiz Yayınlanmaya Başladı – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Mudanya Belediyesi’nin Aylık Gelir-Gider Tablosu Kesintisiz Yayınlanmaya Başladı – Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Mudanya Belediyesi’nin Aylık Gelir-Gider Tablosu Kesintisiz Yayınlanmaya Başladı  – Güncel Haberler

Mudanya Belediyesi’nin aylık gelir gider tablosu, belediye girişine asılan dijital panoda kesintisiz olarak yayınlanmaya başladı. Mudanya Belediyesi’nin 8 yıllık hizmet döneminde hesap verebilen, kaynaklarını etkin kullanan, tertemiz bir yönetim anlayışıyla hizmet verdiğini vurgulayan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, belediyenin gelirlerini ve nerelere harcama yapıldığını tüm Mudanyalıların 7 gün 24 saat aralıksız öğrenebileceğini söyledi.

 

Kamusal yararı ön planda tutarak yapılan hizmetleri eşit, adil ve tarafsız bir şekilde halka sunduklarının altını çizen Başkan Türkyılmaz, şeffaf, katılımcı ve tüm Mudanya’yı kapsayan hizmet anlayışının, tüm Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi. Başkan Hayri Türkyılmaz, geride bıraktığı 8 yıllık dönemde tüm Sayıştay denetimlerinden de tertemiz çıktıklarını hatırlatarak, “Sponsor kullanmadan, tek bir kuruş borçlanmadan, bir liralık işi bir liraya yapıyor, alın terimizle çalışıyoruz. Bütün personelin maaşını gününden gününe ödemiş, bütün iş yaptığımız, hizmet aldığımız firmaların en fazla bir ay içinde alacağının tamamını yatırmış bir belediye yönetimiyle anılıyoruz. Şeffaf belediyecilik uygulamasıyla Türkiye’de örnek bir belediye haline geldik. Ne mutlu bize… Bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Mudanyamız için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mudanya Belediyesi’nin Aylık Gelir-Gider Tablosu Kesintisiz Yayınlanmaya Başladı – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sema Güral Sürmeli’nin “Maskesiz Yüzler” Sergisi NG Müze’de Açıldı- Güncel Haberler Ömer Sertan’dan “Oyun” 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılının son haftasında karne sevinci yaşayan öğrenciler Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ın dondurma hediyesi ile mutlu oldular.- Güncel Haberler ”Hayatın içindeyim” projesi ile hayata bağlan- Güncel Haberler Keçiören Belediyesinden Sağlığa Bir Yatırım Daha- Güncel Haberler Van Büyükşehir, Çevre Farkındalığı İçin Işıkları Kapattı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Takipçileri Merakla Bekliyor: 2 Haziran Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı Mı? 1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat