Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Muğla Büyükşehir 5 Ayda 127 km. Yol Çalışması Gerçekleştirdi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Muğla Büyükşehir 5 Ayda 127 km. Yol Çalışması Gerçekleştirdi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Muğla Büyükşehir Belediyesi 2022 asfaltlama programı kapsamında 8 Haziran 2022 tarihinde başlattığı çalışmalarla bu güne kadar 127 km. yol çalışması yaptı.

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi yetki ve sorumluluk alanı içerisinde bulunan ilçe ve kırsal mahallelerde yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda bugüne kadar büyükşehir belediyesi tarafından 2 bin 869 km. yol çalışması yapılırken 2022 yol programı da sona eriyor. Hava şartlarının asfalt dökümüne uygun hale gelmesi nedeniyle Haziran ayında başlatılan çalışmalarla birlikte bu yıl 127 km. yol çalışması tamamlanırken yaklaşık 20km’lik yol çalışmasının daha yapılacağı öğrenildi.

 

Çalışmalar kapsamında ekipler Yatağan, Menteşe, Milas, Dalaman, Bodrum, Datça, Fethiye, Seydikemer ve Marmaris ilçelerinde asfalt ve parke kaplama çalışmaları yaptı. 2022 asfalt ve parke kaplama çalışmalarında 146,45 km’lik yolun 127.10 km’sini tamamladı. Ekipler 56,90 km 1. Kat sathi kaplama, 84,70 km 2. Kat sathi kaplama ve 4,85 km parke kaplaması gerçekleştirdi. Program kapsamında geri kalan 19,35 km’lik yolun yıl sonuna kadar tamamlanacağı öğrenildi.

 

Bayır-Çiftlik Yolunda Çalışmalara Başlandı

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri Menteşe ilçesi Bayır Çiftlik mahalle yolunda asfaltlama çalışmalarına başladı. 15 km uzunluğunda ki yolun yaklaşık 2 km’lik kısmında 1. Kat sathi kaplama çalışması tamamlandı. Ekipler bölgede asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Muğla Büyükşehir 5 Ayda 127 km. Yol Çalışması Gerçekleştirdi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

İzmir’in “Halk Ekmek” modeli yüzleri güldürdü- Güncel Haberler Hizmet Üretici Fiyat Endeksi (H-ÜFE) yıllık 78,09, aylık 3,78 arttı- Güncel Haberler Sosyal medyada dolaşan diyet listelerine dikkat Toprak sevgisi İZELMAN Anaokulları’nda büyüyor- Güncel Haberler Keleş: CHP, 7. Duruşmaya da Tam Katılım Sağlayacak- Güncel Haberler Kendi markasını yaratmak isteyenler için tasarladı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat