Muğla Büyükşehir’den 10 Kasım için Özel programlar – Güncel Haberler

09.11.2022

0 Yorum

Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 84.

Muğla Büyükşehir’den 10 Kasım için Özel programlar – Güncel Haberler

Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 84.yılında Tarihçi yazar Sinan Meydan söyleşisi ve Atatürk’ün Sevdiği Türküler etkinlikleri ile anacak.

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk aramızdan ayrılışının 84.yılında Muğla’da farklı etkinlikler ile anılacak. Kitapları, yazıları ile Türkiye’nin en çok okunan yazarlarından biri olan Tarihçi-yazar Sinan Meydan 10 Kasım Atatürk’ü Anma programları kapsamında Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’nde 10 Kasım 2022 tarihi saat 18.00’da vatandaşlarla buluşacak.

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Atatürk’ün sevdiği türkülerden oluşan Türkülerle Atatürk konserini 10 Kasım’da Bodrum Belediyesi işbirliği ile Herodot Kültür Merkezi’nde vatandaşlarla buluşturacak. Muğla Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Türkülerle Atatürk konserinde solisti Ezgi Uludağ sahne alacak. Konser öncesi Bodrum Belediyesi Atatürk fotoğrafları sergisi vatandaşlar tarafından gezilebilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazar: BYZHA

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun        jakuzi   Tv yayın akışı  Araç proje İngilizce Kursu Bilgisayar takip programı Boyalı Polyester İplik

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ