Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar Öğrencilerle Buluştu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar Öğrencilerle Buluştu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Gençlerle her fırsatta bir araya gelen Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar bu sefer Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu.

 

Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi TYT sınavına hazırlanan öğrencilerin sorularını tek tek yanıtladı.

 

Mustafakemalpaşa’nın gözde projelerinden olan Millet Kıraathanesi, Sıfır Atık, Gençlik Merkezi, Muradiye Sarnıç, Millet Bahçesi ve Veteriner İşleri Müdürlüğü, Güneş Enerjisi Sistemleri, Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü Projeleri, Aş evleri, Giysi Bankaları ve Alt Yapı hakkında öğrencilere detaylı bir şekilde bilgiler verirken planlanan projeler hakkında tüm detayları iletti.

 

‘Söz verdi’

 

Hedefleri için çalışan başarı için yarışan öğrenciler, ilçe dışında ki üniversitelere gezi talebinde bulundu, Belediye Başkanı Mehmet Kanar'dan söz aldı. '' Veli izinlerinizi alın, yarın sabah servis kapınızda, ne zaman isterseniz hizmetinize hazır'' dedi.

 

Gençlerin görüşlerini her zaman dikkatle dinleyen Mehmet Kanar, ''tüm sorunuz ve sorunlarınız için istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz. Bu kent hepimizin ve fikirleriniz benim için çok değerli, arayın, sorun, gerekirse buluşalım sorunları ortadan kaldıralım'' ifadelerini kullandı.

 

Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak bir buketle uğurlanan Başkan Kanar, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar Öğrencilerle Buluştu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Müsilaj tehlikesine karşı saha çalışması sürüyor- Güncel Haberler Kırmızı Oda Reytingleri Nasıl? 17 Eylül Cuma Reyting Sonuçları Çıktı Her 100 çocuktan 5’inde böbrek taşı problemi görülüyor- Güncel Haberler Çip kıtlığı dalga dalga geliyor 2021 yılında İstanbul Avrupa Yakası’nda elektrik tüketimi yüzde 6 arttı- Güncel Haberler Dijital Pazarlama Sektörü Nitelikli İstihdam Sorununa Çözüm Arıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat