Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı- Güncel Haberler

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili mesaj yayımladı.
 

Değerli Hemşehrilerim;

 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ MESUT, MUVAFFAK VE MUZAFFER OLACAKTIR.
 

Dünyanın en kıymetli toprakları olan aziz vatanımızın 99. Yıl dönümü… 29 Ekim 1923 günü temelleri atılan Cumhuriyetimizin 99. Yıl dönümünü büyük bir neşe ile kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘’Türkiye Cumhuriyeti mesut, muvaffak ve muzaffer olacaktır. ‘’ Bu kıymetli vatanı bize vatan yapan başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu kıymetli vatanın bölünmez bütünlüğünü, milletin huzur ve sükûnunu sağlayan ve bu ulvi gaye için toprağa düşerek Şehitlik mertebesine ulaşan bütün Şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmetle anıyor ve manevi huzurlarında saygıyla eğiliyorum.

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eserim dediği ‘’Cumhuriyet’imizi sonsuza dek koruyacağımıza bir kez daha söz veriyorum. En zor şartlarda ve tüm imkânsızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayan bağımsızlığından asla taviz vermeyen bir milletiz. Ülkemizin ortak geçmişini ve geleceğini paylaşıp, zorlu mücadelelerle elde ederek bizlere emanet edilen bu mirasa sahip çıkabilmek adına kararlılıkla, azimle, canla başla çalışmak görevimiz.

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ‘’Türkiye Yüzyılı’’ başlıyor. Kültürel mirasımızdan ilham alınarak, yarının dünyasıyla hazırlanan Türkiye’nin otomobili TOGG, 29 Ekim’e Türkiye’nin 99. Yıl dönümünde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Gemlik Fabrikası’nda banttan indirilecek. Türkiye’nin geleceğine değer katan bu önemli proje sayesinde Türkiye Yüzyılı başlayacak.

 

Bu vesileyle; Türkiye Cumhuriyetini bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk şehitlerimizi, gazilerimizi, şanlı tarihimizin tüm kahramanlarını saygıyla anıyorum. Onlar İstiklal Savaşımızı kazandı, yeni devletimizi kurdu, nice zorluklarla Türkiye'yi bugünlere getirdi. Şimdi sıra bizde…  En büyük bayramımız milletimize kutlu olsun.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

KOBİ’ler  Türk Telekom ile güvenle dijitalleşiyor- Güncel Haberler O görüntüler tarih oluyor- Güncel Haberler Özlediğin Müzik JOLLY JOKER İle Şehre Dönüyor!- Güncel Haberler Gönül Dağı 55. Bölüm! Gönül Dağı Son Bölüm Marmara Üniversitesi Gastroenteroloji Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz: “NASH; İnsanoğlunun Yakın Gelecekteki En Tehlikeli Düşmanı Olacak!”- Güncel Haberler Maxion İnci Jant Grubu, sürdürülebilir bir gelecek için Su Kaşifi Programı’nı Türkiye’de başlatıyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat