Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Narlıdere’de Muhtarlarla Ortak Akıl Toplantısı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Narlıdere’de Muhtarlarla Ortak Akıl Toplantısı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Narlıdere’de Muhtarlarla Ortak Akıl Toplantısı- Güncel Haberler

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, ilçedeki 11 mahalle muhtarıyla istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Başkan Engin, “Biz bu göreve talip olurken vatandaşlarımızın sorunları çözmeye de talip olduk. Bu anlayışla, Narlıdere’mizi muhtarlarımızla birlikte yönetiyor; vatandaşlarımızın talep ve isteklerini onların aracılığıyla çözüme kavuşturuyoruz” diye konuştu.

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, ilçedeki 11 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Belediye işletmesi Mandalin Kafe’de gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısına belediye başkan yardımcılarının yanı sıra ilgili birim müdürleri de katıldı. Başkan Engin, talep, öneri ve şikâyetlerin dile getirildiği toplantıda, acil olan sorunların bir an önce çözülmesi için birim müdürlerine talimat verdi.

 

Narlıdere’yi geleceğe taşımak için muhtarlarla el ele verdiklerini söyleyen Başkan Engin, “Biz bu göreve talip olurken vatandaşlarımızın sorunları çözmeye de talip olduk. Bu anlayışla, Narlıdere’mizi muhtarlarımızla birlikte yönetiyor; vatandaşlarımızın talep ve isteklerini onların aracılığıyla çözüme kavuşturuyoruz. Demokrasinin yapı taşı muhtarlarımız bizim gözümüz kulağımız. Sorunların yanı sıra çözümün ne olduğunu en iyi onlar biliyor. Çok değerli muhtarlarımız bizlerin işini kolaylaştırıyor” dedi.

 

SORUMLULUKLARIMIZI BİLİYORUZ

Başkan Engin, Narlıdere Belediyesi’nin tüm çalışanlarıyla yerel yönetimlere düşen sorumluluklar kapsamında görevini en iyi şekilde yapmaya gayret ettiğini ifade ederek, “Her kurum kendi işini yaparsa mahallelerimizde, sokaklarımızda sorun kalmaz. Biz çoğu zaman görevimiz ve sorumluluk alanımızda olmadığı halde birçok konuda da insiyatif alıyor; sorunları çözmeye eksikleri gidermeye gayret ediyoruz” diye konuştu. Başkan Ali Engin, muhtarla rutin toplantılara devam edeceklerini de dile getirdi.

 

Mandalin Kafe’de gerçekleştirilen toplantıya, 2. İnönü Mahallesi, Altıevler Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Çamtepe Mahallesi, Çatalkaya Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ilıca Mahallesi, Limanreis Mahallesi, Narlı Mahallesi, Sahilevleri Mahallesi ve Yenikale Mahallesi muhtarları katıldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Narlıdere’de Muhtarlarla Ortak Akıl Toplantısı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bir Zaman Tüneli: Kıbrıs Araba Müzesi- Güncel Haberler Hatırlatma aşısı Turkovac mı olmalı?- Güncel Haberler E-atık sorununa karşı ‘Kolektif Efor’ çağrısı!- Güncel Haberler DenizBank KOBİ’lerin finansmanı için 60 Milyon Dolar tutarında Dünya Bankası fonu sağladı- Güncel Haberler OTAM’da Dijital Yaka Robot Personel Mesaiye Başladı Enerjisa ‘Küsmesin Yıldızlar’ Tiyatro Oyunu ile Sömestr Tatilinde Öğrencilerle Buluşuyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu! 28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat