Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nef Vakfı öğrenci bursu başvuruları devam ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Nef Vakfı öğrenci bursu başvuruları devam ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Sosyal sorumluluk bilincinin yaygınlaşması için çalışmalarına devam eden Nef Vakfı öğrenci bursları için başvuru süresi uzatıldı. Ön başvurular 1-30 Ekim tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek. 

 

Tüm Türkiye’de lisans düzeyinde okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olanağı sağlayan Nef Vakfı, 2021-2022 öğretim yılı bursları için başvuru sürecini uzattı. Nef Vakfı öğrenci bursları ön başvuruları 30 Ekim 2021 tarihine kadar yapılabilecek. 

T.C. vatandaşı olan ve devlet üniversitelerinde lisans bölümlerinde okuyan aynı zamanda başka bir kamu veya özel kurumdan maaş, ücret veya burs almayan öğrenciler, burs başvurusunda bulunabilecek. Ara sınıfta okuyan öğrenciler için genel başarı ortalamasının 4 üzerinden en az 2,0 olması ve bir üst sınıfa geçiş hakkına sahip olması şartı aranacak. Bölüm ayrımı ya da birinci öğretim ve ikinci öğretim ayrımı gözetilmeyecek. Karşılıksız olarak sağlanacak olan burslar 10 ay boyunca kesintisiz devam edecek. Üniversite eğitimine devam eden şehit-gazi çocukları ve yüzde 45 engelli raporu bulunan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecek. 

Nef Vakfı bursu sağlanan öğrenciler, sosyal sorumluluk çalışmalarına gönüllü katılım gösterebilecek. 

Nef Vakfı başvuruları nefvakfi adresinde yer alan online burs başvuru formunu doldurarak gerçekleştirilebilecek. Başvuru sürecinin ardından sonuçlar açıklandığında online başvuru yapan tüm adayların belirtmiş oldukları telefon numaralarına SMS olarak geri dönüş sağlanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Nef Vakfı öğrenci bursu başvuruları devam ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kızılcık Şerbeti Dizisi Kıvılcım Kimdir? EMITT Fuarında Kemer Standına Ziyaretler- Güncel Haberler Başkan Büyükakın: Yeşilova Solaklar Kavşağına el atıyoruz- Güncel Haberler TSKB’nin Yeni Genel Müdürü Murat Bilgi.- Güncel Haberler 4 Mart Cuma Reyting sonuçları! Günün Lideri Kim? 6 Şubat 2022 Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat