Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nevşehir Belediye Ekiplerinden Refüj ve Kavşaklarda Bitkilendirme ve Bakım Çalışması- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Nevşehir Belediye Ekiplerinden Refüj ve Kavşaklarda Bitkilendirme ve Bakım Çalışması- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Nevşehir Belediyesi, yaklaşan kış mevsimi öncesi sorumluluk alanlarındaki yeşil alanlarda bakım, yenileme ve peyzaj çalışması yapıyor.

 

Nevşehir’de yeşil alanların arttırılması noktasında çalışmalarına ara vermeden devam eden Nevşehir Belediyesi, mevcut yeşil alanların bakım çalışmalarını da ihmal etmiyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar doğrultusunda kent merkezinde bulunan parklar, kavşaklar ve bulvarlar üzerinde bulunan yeşil alanlarda kış mevsimi öncesinde düzenleme, yenileme ve kış bakımı yapıldı. Belediye ekipleri, yeşil alanlarda ve parklarda, ağaç bakım, budama, çim biçme, yabani ot temizliği, park bakım ve revize çalışmaları gerçekleştirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Nevşehir Belediye Ekiplerinden Refüj ve Kavşaklarda Bitkilendirme ve Bakım Çalışması- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Soyer AB heyetini ağırladı- Güncel Haberler Nevşehir Heyetinden Ankara Çıkartması- Güncel Haberler GoDaddy, web sitelerini yedeklemenin neden önemli olduğunu üç maddede açıkladı- Güncel Haberler Blockchain Economy Istanbul’da dev isimler konuşacak!- Güncel Haberler Başkan Tunç Soyer Almanya’ya göç sergisini açtı- Güncel Haberler Erikli, ‘Korumamız Gerekli İnisiyatifi’ ile Uludağ’ın biyoçeşitliliğini korumak için harekete geçti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat