Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nevşehir Belediye Ekiplerinin Esentepe Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Mesaisi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Nevşehir Belediye Ekiplerinin Esentepe Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Mesaisi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Esentepe Mahallesi’nde bulunan üç ayrı sokakta sıcak asfalt serimi gerçekleştiriliyor.

 

Şehir içi özel halk otobüsü güzergâhlarının tamamını sıcak asfalt ile buluşturmayı hedefleyen Nevşehir Belediyesi, bir yandan mahalleleri sağlam ve modern bir altyapıya kavuştururken bir yandan da ulaşım konforunu arttırıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak altyapı yenileme çalışmaları tamamlanan Esentepe Mahallesi’ndeki Atilla Sokak, Oğuzhan Sokak ve Gültepe Sokak’ta üstyapı için yoğun bir mesai harcıyor.

 

Bu sokaklarda etap etap sıcak asfalt serimi yapan Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler haftanın ilk günü Oğuzhan Sokak’ta asfalt serimine başladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Nevşehir Belediye Ekiplerinin Esentepe Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Mesaisi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

24 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Amacımız İzmir’i gezegenimize yaraşır metropol haline getirmek- Güncel Haberler Suç ve Ceza’da Soru Cevap ve Panel- Güncel Haberler Yeni Şakran’ın Kanalizasyon yatırımı yılan hikâyesine döndü- Güncel Haberler Salih Kalyon, Sait Faik Öykülerine ses verdi- Güncel Haberler IMCD’den TEGV aracılığı ile uzaktan eğitime anlamlı destek- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat