Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nevşehir Belediyesi’nden 23 Nisan Çocuk Şenliği ve Çocuk Kitapları Fuarı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Nevşehir Belediyesi’nden 23 Nisan Çocuk Şenliği ve Çocuk Kitapları Fuarı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Nevşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ‘23 Nisan Çocuk Şenliği ve Çocuk Kitapları Fuarı’ düzenlenecek. Çok sayıda yayınevinin ve yazarların katılacağı etkinlikte çocuklar hem kitaplarla buluşacak hem de bayramı gönüllerince kutlayacak.

 

Eğitime yönelik olarak hayata geçirdiği projeleriyle 2021 yılında okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine büyük destek veren ve öğrencilere on binlerce yardımcı yardımcı kaynak ve test kitabı, boyama kitapları ve roman Nevşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar için yeni bir projeye daha imza atıyor.

 

Bayramı çocukların doyasıya kutlamaları ve onların hayatlarına yön verecek kitaplarla buluşmaları için bu yıl ilk kez ‘23 Nisan Çocuk Şenliği ve Çocuk Kitapları Fuarı’ düzenlenecek.

 

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan etkinlik 22 Nisan 2022 Cuma günü başlayacak ve bir hafta süre ile Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde devam edecek.

 

Çok sayıda yayınevinin katılarak stant açacağı Çocuk Kitapları Fuarı’nda çocuklar çeşitli türde diledikleri tüm kitaplara ulaşma fırsatı bulacak.

 

Ayrıca Ataol Behramoğlu,Özgür Bolat, Bestami Yazgan ve Bircan Yıldırım gibi ünlü yazarlarda hem çocuklarla söyleşiler gerçekleştirecek hem de kitaplarını okurları için imzalayacak.

 

Hem velilerin hem de çocukların büyük ilgi göstermesi beklenen fuar süresinde Nevşehir Belediyesi tarafından binlerce kitap çocuklara ücretsiz olarak dağıtılacak.

 

Kitap Fuarı ile birlikte Çocuk Şenliği de Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak. Şenlik kapsamında Hacivat Karagöz gösterileri, Kukla Show, Bubble Show, sihirbaz gösterileri, atölye çalışmaları ve çeşitli yarışmalarda yapılacak. Saat 10.00-22.00 arasındaki etkinlikler boyunca çocuklara sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Nevşehir Belediyesi’nden 23 Nisan Çocuk Şenliği ve Çocuk Kitapları Fuarı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Lüleburgaz Belediyesi’nden Ataşehir’e ziyaret- Güncel Haberler Afet ve tehlike anında acil yardım desteği- Güncel Haberler 14 Kasım Pazar Reyting sonuçları! Total Reytinglerde Teşkilat Lider İstanbul Avrupa Yakası’nda engeller azalıyor- Güncel Haberler Berrak tüzünataç’la deli dolu masa başlıyor- Güncel Haberler İstanbul Caz Festivali TikTok’ta genç yetenekleri arıyor!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat