Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nevşehir’de Öğretmen ve Memur Adaylarına Ücretsiz KPSS Genel Tekrar Kampı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Nevşehir’de Öğretmen ve Memur Adaylarına Ücretsiz KPSS Genel Tekrar Kampı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından memur adayları için 27 Haziran 3 Temmuz 2022 tarihleri arasında ücretsiz KPSS Genel Tekrar Kampı düzenlenecek.

 

Lise-önlisans velisans öğrencilerine yönelik Pagem Akademi işbirliğiyle düzenlenecek olan Nevşehir Belediyesi KPSS Genel Tekrar Kampı, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek. KPSS’ye girecek adayların sınav öncesi bilgilerini tazelemelerini sağlayacak olan kampa il genelindeki KPSS’ye girecek olan tüm adaylar ücretsiz olarak katılabilecek.

 

27 Haziran 2022 Pazartesi günü başlayacak ve 3 Temmuz 2022 Pazar günü sona erecek olan kamp 09.30-18.00 saatleri arasında yapılacak.

 

Coğrafya, Anayasa ve Vatandaşlık Bilgisi, Öğretim Yöntem ve Teknikleri Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Program Geliştirme, Ölçme ve Değerlendirme, Rehberlik, Genel Tarih ve İnkılap Tarihi başlıklarında gerçekleştirilecek kampa katılmak isteyenler nevsehirbelediyesigenclikspor adresinden online kayıtlarını yaptırabilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Nevşehir’de Öğretmen ve Memur Adaylarına Ücretsiz KPSS Genel Tekrar Kampı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Ödeal ve Takside POS Birleşti- Güncel Haberler Didim Belediyesi Cumhuriyet’in 99. Yılını Manuş Baba Coşkusuyla Kutlayacak- Güncel Haberler Huawei Türkiye, Dijital Enerji Zirvesi’nde çevreci enerji çözümlerini duyurdu Sağlıklı bir uyku için 12 ipucu- Güncel Haberler Araştırma Sonuçları: Bebek patlaması kuşağının değişen dijital dünyası- Güncel Haberler Üsküdar Harem Meydanında Gençler “İkilem” ve “Pinhani” Konseriyle Çoştu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat