Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nippon Paint’in Kent Galerileri Sergisi istanbullularla buluştu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Nippon Paint’in Kent Galerileri Sergisi istanbullularla buluştu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip boya markası Nippon Paint, 140 yıllık tecrübesini yansıtan teknolojik gücü, inovatif yaklaşımı ve insan odağı ile geliştirdiği çok özel ürünlerle “Kent Galerileri” sergisini hazırladı. Türkiye’nin çeşitli illerinde; özel mekanlarda, özel konsept enstalasyonları ile mimarları ağırlayan Kent Galerileri Tomtom Kırmızı’da mimarlarla buluştu. Nippon Paint, renklere, dekorasyona, mimari yapılara ve tasarımlara ilgisi olan herkesi misafir etti.   

Yaşam alanlarına ve şehirlere değer katmayı amaçlayan, “Özgün Tasarımların Destekleyici Gücü” Nippon Paint, daha önce İzmir, Antalya ve Ankara’da hayata geçirdiği “Kent Galerileri” sergisini  İstanbul Tomtom Kırmızı’ya taşıyarak mimarları ağırladı. 140 yıllık tecrübeyle geliştirilen Nippon Paint ürünlerinin uygulandığı çeşitli enstalasyonların yer aldığı galeri buluşmasında; katılımcılar keyifli zaman geçirerek ürünleri yakından inceledi. 

Duyusal bir şölen!
 
Serginin konsept tasarımını Nippon Paint’in Türkiye’de sponsor olduğu ve genç tasarımcı, mimar ve öğrencilere yönelik düzenlenen Asya’nın en önemli tasarım ödüllerinden Asia Young Designer Awards’ın (AYDA) jürilerinden başarılı tasarımcı ve mimar Renda Helin Çilalioğlu Çizer yaptı. Renda Helin Çilalioğlu Çizer, Nippon Paint’in felsefesinden ilham aldığı tasarım konseptini ise şu sözlerle anlattı: Nippon Paint, farklı ihtiyaçlara yönelik geniş yelpazedeki ürünleriyle global anlamda mimar ve iç mimarlara yaratıcı ve fonksiyonel çözümler sunuyor. Dünya çapında projelerin tercihi oluşu, Nippon Paint’in küresellik ve dolayısıyla daire konseptini de sahiplenmesini sağlıyor. Nippon Paint kartelalarında yer alan renkler, bugün dünyada milyonlarca insanın hayatını güzelleştiriyor. Renklerle kurduğumuz ilişkinin ise hem fizyolojik hem de psikolojik etkileri oluyor üzerimizde. Renklerin üzerimizdeki bıraktığı psikoloji, beynimizdeki yarattığı deneyimi unutulmaz kılmak için diğer duyma, dokunma, koku duyularımıza da hitap ederek bir deneyim tasarımı oluşturmak ana hedeflerimizden biri oldu.  Her standın kendi içinde bir hikayesi ve anlamı mevcut.   Bu anlamlar yaşadığımız geçmiş deneyimlerimize ve hatıralarımıza dokunarak kendimizden bir parça bulmamızı sağlayacak. Böylelikle ürün ve stantlar ile de bağ kurabileceğiz. Amacımız markayı ve bu etkinliği unutulmaz kılmak için görsel, duyusal bir şölen yaratabilmek.

İnovatif ve çevre dostu ürünler misafirlerin beğenisine sunuldu!
 
Yenilikçi çözümlerle yaşam alanlarının deneyimini yükselten Nippon Paint’in 140 yıllık tecrübe ve vizyonuyla geliştirdiği; inovatif, çevre dostu özel ürünler de sergide yer aldı. Nippon Paint, Sağlıklı Boyalarİç Cephe BoyalarıDış Cephe BoyalarıÖzel Efektli BoyalarFonksiyonel Boyalar ve Ahşap Boyaları gibi 6 farklı kategoride çeşitli ürünler sunuyor. Bu ürünler arasında; çevreye ve sağlığa duyarlı Türkiye’de GreenGuard Gold sertifikası alan ilk ve tek boya ürünü Minoa Premium Serisi, boyandığı yüzeylere sedef görünümü veren, saten dokulu dekoratif boya Duchesse Satin ve mekanlara zarif bir dokunuşu “tam siyah” rengiyle getiren iç cephe boyası Code Black ve daha pek çok ürün serginin dikkat çeken inovatif ürünleri oldu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Nippon Paint’in Kent Galerileri Sergisi istanbullularla buluştu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  BAYMEK Büyük İlgi Görüyor- Güncel Haberler Ezgi Mola’dan yaza damga vuracak yepyeni bir marka: Ezomola Cognitiwe, yapay zeka teknolojileriyle gıda atıklarının oluşmasını engelleyecek- Güncel Haberler Gemlik Belediyesi itirazı Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü’ne taşıdı- Güncel Haberler Kaspersky araştırmasına göre Türkiye’de katılımcıların 42’si aşılanmış kişilerle görüşmek istiyor- Güncel Haberler 200 milyar adım iyiliğe dönüştü!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat