Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

OBSESSO’nun Yeni Reklam Yüzü Genç Oyuncu Burak Yörük – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » OBSESSO’nun Yeni Reklam Yüzü Genç Oyuncu Burak Yörük – Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Anın Keyfi Yavaşladığında Çıkar! İşte Bu Yüzden: OBSESSO 

 

Soğuk kahve pazarının başarılı markası OBSESSO’nun Wunderman Thompson imzası taşıyan yeni reklam filmi, TV ve dijital platformlarda yayına girdi. Hayranlarından büyük beğeni alan başarılı genç oyuncu Burak Yörük’ün rol aldığı reklam filmi, hayatı koşturmadan yaşayıp güzel anların keyfini çıkarmak üzerine kurulu.

 

OBSESSO’nun yoğun kıvam ve lezzetiyle tüketicisine keyifli bir soğuk kahve deneyimi sunduğunu söyleyen DİMES Yurtiçi Pazarlama Grup Müdürü Burcu Karadayı Gülşen, “Tüketicilerimizin genç, havalı ve keyif veren bir marka olarak tanımladığı OBSESSO’nun sunduğu keyif, ürünümüz soğuk ve yavaş içildiğinde daha da zenginleşiyor. Yeni reklam kampanyamız da hızlı yaşam temposunun, hayatın keyfini çıkartmaya engel olduğu içgörüsü üzerine kurulu. OBSESSO ile tüketicilerimize sunduğumuz ve yeni lezzetlerimizle sürekli geliştirdiğimiz keyfin tadına, soğuk ve yavaş içimle varılması mesajını, kendimize özgü anlatım dilimizle veriyoruz; ‘Hayatı hızlı yaşarken anın keyfini yakalayamayabiliyoruz, anın keyfi yavaşladığında çıkar! İşte bu yüzden: OBSESSO’ diyoruz. Wunderman Thompson iş birliğinde hazırladığımız yeni kampanyamızda reklam yüzümüz, başarılı işlere imza attığı kariyeri ve duruşuyla hayranlarının beğenisini kazanan Burak Yörük oldu. Birlikte çalışmaktan büyük keyif aldığımız Burak Yörük’le, uzun soluklu bir iş birliği içerisinde olacağız” dedi.

 

Yeni Lezzetlerle Zenginleşen Deneyim

OBSESSO’nun DİMES Ar-Ge gücü imzasını taşıdığını ifade eden Burcu Karadayı Gülşen, “Tüketicilerimizin farklı damak tatlarına hitap eden Latte, Mocha, Black Şekersiz, Coconut latte, Caramel Macchiato lezzetlerimizin yanı sıra Ar-Ge gücümüzle her yıl yeni lezzetleri tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Kampanyamızın ilk reklam filminde ana ürünümüz, farklılaşan ve tüketicilerin çok beğendiği lezzetimiz White Chocolate Mocha oldu. Diğer lezzetli ürünlerimizi tanıtacağımız farklı reklamlarımız da çok yakında ekranlara gelecek. Bu yıl, tüketicilerin beğenisine sunduğumuz, çalkalayınca yumuşacık bir köpük elde edilen, köpük keyfi uzun süre devam eden yepyeni ürünümüz OBSESSO Cappuccino’yu da çok yakında reklamlarda göreceğiz” şeklinde konuştu.

 

Soğuk Kahvede Pazardan Daha Hızlı Büyüme Performansı

OBSESSO’nun 2019 yılında girdiği ve ağırlıklı ithal ürünlerden oluşan soğuk kahve pazarında yerli bir marka olarak güçlü bir konum edindiğini de sözlerine ekleyen Burcu Karadayı Gülşen, “Marka bilinirliğimiz, 3 yılda yüzde 72’ye ulaştı ve pazarda ikinciliğe oturduk. 2021 yılında litre bazında yüzde 62 büyüyen soğuk kahve pazarında OBSESSO yüzde 78 büyüme kaydetti” dedi. 

 

“Hızla Yaşarken Kaçırdığımız Şeyin Aslında Hayatın Ta Kendisi Olduğunu Fark Etmiyoruz…”

Hayatın çok hızlı aktığı bir çağda yaşadığımız vurgusu yapan Wunderman Thompson Kreatif Direktörü Emre Süvari ise sözlerine şöyle devam etti: “Her şeyin çok hızlı yaşandığı bir çağdayız. Kaotik bir koşturmaca içinde mümkün olduğunca fazla deneyimin içinde yer almaya çalışıyoruz. Belki de tam da bu yüzden hala bir şeyleri kaçırıyor olma kaygısı (FOMO) duyuyor, bu hızla yaşarken kaçırdığımız şeyin aslında hayatın ta kendisi olduğunu fark etmiyoruz. OBSESSO ile bu kampanyada anın keyfinin ancak yavaşladığında çıkabileceğini, hayatın tadına varabilmek için onu tıpkı OBSESSO gibi ‘yavaş’ tüketmek gerektiğini anlattık. Bu hızlı hayatları yaşarken arada durup bir dinlenmenin ve soğuk bir OBSESSO eşliğinde anın keyfine varmanın önemini vurgulamaya çalıştık.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

OBSESSO’nun Yeni Reklam Yüzü Genç Oyuncu Burak Yörük – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  LeasePlan Türkiye’den Geleceğin Mimarı Çocukların Eğitimi İçin Destek!- Güncel Haberler Nilüfer DSÖ Avrupa Sağlıklı Şehirler Ağı 7. Faz’ında- Güncel Haberler 86. Uluslararası Bergama Kermes Programı Belli Oldu- Güncel Haberler DEVA Partisi Sözcüsü İdris Şahin: ‘Demokrasi önce ahlaktır, siyaset yapmak için insanlıktan çıkmaya gerek yoktur’- Güncel Haberler Caresse Bodrum’da Kenan Doğulu’dan  unutulmaz bir konser daha- Güncel Haberler Oyun Alışverişlerinde En Çok Tercih Edilen Ödeme Sistemi Hangisi?- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat