Öğretmen dizisi yeni bölüm!

21.03.2020

0 Yorum

Öğretmen dizisi 4. bölüm fragmanı yayınlandı! 3. Yeni bölümde neler yaşandı? Öğretmen dizisi konusu, özeti analizi ve yorumları Reyting Tv’de

Öğretmen dizisi yeni bölüm!

Öğretmen dizisi ilk başladığı günden beri tartışma konusu olmaya devam ediyor. Hem tartışılıyor hem izleniyor. Merak ettirmesi bunun en büyük sebebi. Hemen hemen her bölümde hatta her sahnede mutlaka yeni bir şeyler açığa çıkıyor. Bunda Akif müdürümüzün ve planlarının etkisi yadsınamaz tabiki. Müdür meğer Akif ile dayanışma hâlindeymiş. Neler çevirdiğini öğrenmiş olduk.

ÖĞRETMEN DİZİSİ 3 BÖLÜM İZLE 

Ne yazık ki müdürümüz Akif’ten sağlam bir yumruk yedi. Ekibi ise bu yumruk karşısında oldukça telaşa düştü. Bir yandan sosyal medyada da Akif öğretmenin yaptıkları konuşulmaya devam ediyor. Kabul edelim Akif öğretmen hepimizin öğretmeni oldu. Hepimize bir şeyler öğretti aslında. Yılmaz komiser Öğretmen 3. bölümde iyice çileden çıktı. Akif’in Yılmaz komisere yıktığı iş ise akıl almaz bir işti.

Öğretmen dizisi yeni bölümde neler oldu?

UMUT
Öğretmen dizisi oyuncuları karakterlerinden Akif öğretmen umudu kesmiyor ve her gün öğrencilerine yeni bir şeyler öğretmeyi amaçlıyor. Yılmaz komisere dediği gibi. Bu hiç kolay olmayacak. En son videoyu yüklediğini itiraf eden Mevsim’den sonra sıra videoyu çekenin kim olduğunu bulmaya geldi. Akif öğretmen yine öğrencilerine süreyi verdi fakat asıl iş Yılmaz komisere düşüyordur.

Videoya göre videoyu çeken okulun takımından biri olmalıydı. Buna göre takımda olan 2 kişiye direkt gözler çevrildi. Yılmaz komiserde bunu buldu fakat hiç kolay olmadı. Bu zaten öğrencilerle konuşmadan yapılabilecek bir iş değildi. O yüzden komiserimizin işi daha da zorlaştı. Videoyu çekenin Rüya’ya platonik 3aşık olan ve onu reddeden sınıftan başka bir öğrenci olduğu anlaşıldı. Bu aşamada ise Mevsim ve Gizem’in diyalogları oldukça dikkat çekiciydi. İlerleyen bölümlerde bu ikili daha sık iletişim kurmak zorunda kalacak gibi geliyor bana.

ZEYNEP-AKİF & KÜÇÜKKAPI LİSESİ
Zeynep öğretmen ufak ufak hatırladığı şeylerle hepimizin yüreğini hoplatmayı başarıyor. Akif ettiği evlenme teklifiyle duygusal konuşmalarıyla hepimizi duygulandırdı. Bizce de Akif Zeynep’i unutmaz. Zeynep kendisine çarpanın Akif olduğunu söyledi.

Öyle olmadığını zaten hepimiz tahmin ediyorduk. Kimlerin çarptığı ise çok yabancı değil aslında. Muhtemelen Zeynep öğretmenin en son tartıştığı kişiyle yakından alakası var. Ayrıca bu bölüm ortaya çıkan bir başka olay da Akif’in hasta olduğuydu. Akif’in hastalığının ne olduğu şimdilik bilinmiyor ama en yakın zamanda ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. Muhtemelen hastalığının bu yaptıklarında bir etkisi vardır.

Tabiki en çok kafamızı kurcalayan sorulardan biri Rüya Örnek’in ailesiyle Zeynep öğretmenin ne gibi bir ilişkisi var? Şahsen Rüya Örnek ve Zeynep öğretmen arasında bir bağlantı olduğunu düşünüyorum. Taner Yıldız’ın yani okul müdür yardımcımızın tavırları ise oldukça kafa karıştırıcı. Bakalım ne işler çevirecek? Belli ki okulda her şey onun elinden geçiyor. Müdür karakterinden biraz daha baskın olduğunu düşünüyorum.

BOMBA
Öğretmen dizisi yeni Bölüm en büyük bombası ise Tuğrul karakteri‘nin ölmemesiydi. Ölmediğini zaten tahmin ediyorduk ama görünce etkisi arttı. Akif’e en çok yardım eden Tuğrul mu? Yoksa Tuğrul en başından beri olayın içinde mi? Bu sorular bölüm finalinden sonra hepimizin aklına geldi. Sınıftan seçilen 5 kişi hepimizi korkuttu. Sınıfın korkması ve her şeyin açığa kavuşması en büyük amaçtı burada. Tuğrul bakalım ne işler çevirecek? Plan onun üzerine kurulu olabilir.

REYTİNG VE FRAGMAN
Öğretmen dizisi reytingleri 3. bölüm totalde 7.52 reytingle 5. oldu. Tartışılan ama merak edilen bir dizi olduğu kesin. Öğretmen dizisi 4. bölüm fragmanı da yayınlandı. Akif aldığı 5 öğrencisiyle yüzleşmeye devam ediyor. 4. bölümün sorusu da belli. Salih’in çektiği videoyu Mevsim’in çantasına koyan kim?

ÖĞRETMEN DİZİSİ 4 FRAGMAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ