ONUR SAYLAK BABİL’DE

21.08.2020

0 Yorum

Onur Saylak Babil’de. Yeni Egemen artık Onur SAYLAK.

ONUR SAYLAK BABİL’DE

BABİL’DE GELİŞME

Ozan Güven yaşadığı adli süreçten dolayı Babil dizisinden ayrılmayı tercih etti. O gidince aklımızda birtakım sorular belirmeye başladı. Ozan Güven neden gitti? Egemen karakteri ne olacak? Yeni Egemen kim olacak… Bu sorular cevabını buldu. Babil dizisinde büyük gelişmeler yaşandı.

OZAN GÜVEN

YENİ EGEMEN

Ozan Güven Babil dizisinden ayrılınca yeni bir Egemen ihtiyacı doğdu. Ya karakter iptal edilecekti ya da yeni oyuncu bulunacaktı. Karakterin çıkarılması göze alınamamış olmalı ki yeni oyuncu seçildi. Babil’de yeni Egemen artık Onur Saylak. Onur SAYLAK  Şahsiyet, Daha gibi yapımların yönetmenliğini yapmış ve aynı zamanda Vatanım Sensin çok başarılı dizilerde oynamış bir oyuncu. Hatta Halit Ergenç’le orada da beraber çalışmışlardı. Şimdi tekrar iki oyuncu beraber çalışacaklar. İkisini tekrar izlemek zevkli olacak. Onur SAYLAK mükemmel bir seçim.

ONUR SAYLAK- BABİL

BABİL

Babil dizisinin geleceğiyle ilgili kafalarda soru işaretleri vardı. Sosyal medyada izleyiciler arasında bitebileceği bile konuşuluyordu. Sonuç belli oldu. Yeni oyuncu ve muhtemelen yeni hikayeler belki yeni karakterler bizi bekliyor. Dizinin yeni afişini ve tanıtımını merakla bekliyoruz.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ