Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

OPPO Daha Güvenli Bir Mobil Deneyim İçin AWS’yi Seçti- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » OPPO Daha Güvenli Bir Mobil Deneyim İçin AWS’yi Seçti- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

OPPO, yüz milyonlarca ColorOS işletim sistemi kullanıcısına daha güvenli ve esnek hizmet sağlamak için AWS küresel altyapısını tercih etti. 

 

Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO, ColorOS işletim sisteminin uluslararası kullanıcılarının, ePrivacy, CSA Star ve ISO tarafından onaylanan gelişmiş bulut tabanlı hizmetleri güçlendirmesi için Amazon Web Services'ı (AWS) seçtiğini duyurdu. OPPO, AWS ile akıllı telefon kullanıcılarına fotoğrafları, videoları, kişileri, notları ve önemli verileri bulutta kolayca depolayabilecekleri güvenli veri depolama hizmetleri sunabiliyor. Bunu desteklemek için Amazon Aurora ve Amazon Simple Storage Service dahil olmak üzere bulut tabanlı hizmetlerin yayılımını hızlandırma konusunda Singapur, Fransa ve Hindistan'daki AWS küresel altyapısını kullanıyor. Şirket, AWS CloudTrail, AWS Key Management Service (AWS KMS), AWS Network Firewall, AWS Certificate Manager ve AWS Artifact dahil olmak üzere çeşitli AWS güvenlik hizmetinden yararlanıyor.

 

OPPO Uluslararası İnternet İşletmesi Genel Müdürü David Gu, konuyla ilgili şunları söyledi: "OPPO, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmaya odaklanıyor. AWS'nin bulut yetenekleri, dünyanın her yerindeki kullanıcılara daha sorunsuz bir mobil deneyim sağlamak için bulut tabanlı hizmetlerimizi hızla dağıtmamıza olanak tanıyor. Ayrıca ColorOS işletim sistemimizin veri gizliliğini ve korumasını daha da geliştirmemize yardımcı oluyor. Dünya çapındaki kullanıcılarımıza daha iyi bir mobil deneyim sunmak için AWS'yi tercih etmekten memnuniyet duyuyoruz."

 

AWS Greater China Ticaret Sektörü Genel Müdürü Li Xiaomang ise şu açıklamaları yaptı: "Dünyanın en kapsamlı bulut platformu AWS, neredeyse tüm bulut iş yüklerini desteklemek için hizmetlerini devamlı olarak genişletiyor. OPPO, AWS ile dünyanın dört bir yanındaki ülkelerdeki yerel uyumluluk gereksinimlerini karşılarken güvenli ve etkili bir şekilde küresel iş dağıtımını hızlandırabilir. OPPO'yu küresel müşterilerine hizmet vermek için en geniş güvenlik ve uyumluluk yetenekleriyle desteklemekten mutluyuz."

 

Android 11 tabanlı en yeni ColorOS 11, OPPO'nun Özel Sistem, Özel Kasa ve Kişisel Bilgilerin Korunması gibi özellikleri aracılığıyla kullanıcı güvenliğinin sağlanmasına yardımcı oluyor. Özel Sistem kullanıcıların, uygulamaların ve verilerin orijinal hesaptan bağımsız olarak çalıştığı ayrı bir sistem hesabı oluşturmasına olanak tanıyor. Özel Kasa verileri başka ortamlara erişimi olan uygulamalar tarafından kullanılamaz hale getirerek bir parolanın arkasındaki şifrelenmiş bir alanda güvenceye alıyor ve kullanıcıların önemli verilerini gizli tutabilmelerine imkan sağlıyor. Kişisel Bilgi Koruması ise, uygulamaların kullanıcıların kişisel bilgilere erişim izni vermesini gerektirdiği durumlarda, kullanıcıların uygulamaya boş bir veri formu göndermesine ve kişisel bilgileri ifşa etmeden uygulamaya erişmesine olanak tanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

OPPO Daha Güvenli Bir Mobil Deneyim İçin AWS’yi Seçti- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi ve IPSOS Türkiye,insan kaynakları yönetiminde işbirliğine gitti- Güncel Haberler Atatürk Maskı’na muhteşem aydınlatma- Güncel Haberler Airbus, ikinci okyanus uydusu Sentinel-6B’yi tamamladı- Güncel Haberler Egeli akademisyenler kırsal kalkınma için yerel liderler eğitecek- Güncel Haberler Nevşehir belediyesi’nden çocuk şenliği- Güncel Haberler Yekta Kopan Sait Faik’in “İpekli Mendil”ini okudu- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat