Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ordu Büyükşehir Belediyesi İçme Suyu’nda Yüzde 7 İndirim Yaptı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Ordu Büyükşehir Belediyesi İçme Suyu’nda Yüzde 7 İndirim Yaptı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Ordu Büyükşehir Belediyesi, su tüketim bedelinde uygulanacak olan KDV oranını yüzde 8'den yüzde 1'e düşürdü.

 

Ordu’nun 19 ilçesini sağlıklı içme suyuna kavuşturmak ve kayıp-kaçak oranını en aza indirmek amacıyla alt yapı yatırımlarını hız kesmeden sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi, diğer taraftan ekonomik su tarifesi uygulamasındaki kararlılığını 2022 yılında da sürdürüyor. Bu kapsamda OSKİ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan "Enflasyon Tedbirleri" kapsamında abonelerine içme suyunu 14 Şubat 2022 tarihinden başlayarak yüzde 7 indirimli vermeye başladı.

 

BAŞKAN GÜLER : “VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN”

 

Konuyla ilgili olarak sosyal medya üzerinden açıklama yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan "Enflasyon Tedbirleri" kapsamında su tüketim bedelinde uygulanacak olan KDV oranını ilimizde 8'den 1'e düşürdük. Hayırlı olsun.” sözlerine yer verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ordu Büyükşehir Belediyesi İçme Suyu’nda Yüzde 7 İndirim Yaptı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Alerjik hastalığı olanlar hangi güneş koruyucu kremleri kullanmalıdır?- Güncel Haberler 29 Ocak Pazar Reyting sonuçları! Yargı Mı Teşkilat mı? İstiklal Marşı’nın ilk bestecisi Ali Rifat Çağatay’ın gözünden mûsikî tarihimize bakış- Güncel Haberler Bosch Türkiye yarım asırlık üretim başarısını kutluyor; dijitalleşme, mühendislik ve eğitime odaklanıyor- Güncel Haberler Kartepe’de Karne Zili Çaldı- Güncel Haberler Zorlu PSM 10. Sezonunu Fazıl Say’ın “Hayat Ağacı” Eserinin Dünya Prömiyeri ile Açacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat