Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Oscar Ödüllü Joaquin Phoenix’in Son Filmi Yaşamaya Bak AKM Yeşilçam Sineması’nda- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Oscar Ödüllü Joaquin Phoenix’in Son Filmi Yaşamaya Bak AKM Yeşilçam Sineması’nda- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Oscar Ödüllü Joaquin Phoenix’in Son Filmi Yaşamaya Bak AKM Yeşilçam Sineması’nda- Güncel Haberler

“Aşkın Halleri” ve “Yirminci Yüzyıl Kadınları” Filmlerinin Yönetmeninden Yepyeni Bir Film
 

 Joker rolüyle En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar ödülünün sahibi olan Joaquin Phoenix’in son filmi “Yaşamaya Bak” Atatürk Kültür Merkezi Yeşilçam Sineması’nda gösterime giriyor. Phoenix’in başrollerini çocuk oyuncu Woody Norman’la paylaştığı Yaşamaya Bak, dokunaklı bir aile hikâyesini konu ediniyor. Geçmişle gelecek arasındaki hassas bağlara odaklanan film, 8-14 Temmuz tarihleri arasında AKM Yeşilçam Sineması’nda izlenebilecek. 

 Oscar ödüllü Joaquin Phoenix’in başrollerini çocuk oyuncu Woody Norman ile paylaştığı “Yaşamaya Bak”, Atatürk Kültür Merkezi Yeşilçam Sineması’nda sinemaseverlerle buluşuyor. Yönetmenliğini Yirminci Yüzyıl Kadınları filmiyle Oscar’a aday gösterilen Mike Mills’in üstlendiği film, 8-14 Temmuz tarihleri arasında AKM Yeşilçam Sineması’nda izlenebilecek.  

 

 Gösterime girdiği ilk günden beri izleyicilerden yoğun ilgi gören “Yaşamaya Bak”, radyo programcısı Johnny ile yeğeni Jesse’nin ilişkisini konu ediniyor. Dayı ile yeğen arasındaki zorunluluktan doğan yakınlığı ele alan film, seyircilere duygu yüklü bir seyir sunacak.

 “Yaşamaya Bak”ın görüntü yönetmenliği; “The Favorite”, “Marriage Story” ve “Sorry We Missed You” gibi önemli filmlerin de görüntü yönetmenliğini üstlenen Oscar adayı Robbie Ryan’a ait.

 

Dokunaklı Bir Yol Filmi 
 Dokunaklı bir yol filmi niteliğindeki Yaşamaya Bak, Phoenix’in canlandırdığı Johnny ile çocuk oyuncu Woody Norman’ın hayat verdiği Jesse karakterlerinin ilişkisini konu ediniyor. Artık görüşmediği kız kardeşinin oğlu Jesse’ye bakmak zorunda kalan Johnny, kendini hiç beklemediği bir sorumlulukla karşı karşıya buluyor. Los Angeles’tan New York’a ve New York’tan New Orleans’a uzun bir seyahate çıkan ikili, yolda birbirilerini tanırken Johnny de geçmişiyle hesaplaşmaya başlıyor. Aile bağları, sorumluluk ve hastalık gibi temaları ele alan film, geçmişle gelecek arasındaki hassas bağları irdelerken seyircilere de etkileyici bir seyir sunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Oscar Ödüllü Joaquin Phoenix’in Son Filmi Yaşamaya Bak AKM Yeşilçam Sineması’nda- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ali Çetinkaya Caddesi Yayalaştırma Projesi Esnafa Tanıtıldı- Güncel Haberler 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Parkı Yenileniyor- Güncel Haberler Kuruluş Osman’ın Yeni Bölümü Sürprizlerle Dolu Brezilya İle Dostluk Köprüleri DEÜ’de Kuruldu- Güncel Haberler 4 Temmuz 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Sevmek Zamanı, Masterchef, Tozluyaka Kaçıncı Sırada?  Kaynak:4 Temmuz 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları: Sevmek Zamanı, Masterchef, Tozluyaka Kaçıncı Sırada? Mudanya Belediyesi’nden barışın 100. yılına özel kutlama- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat