Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Osmangazi’de Sağlık Farkındalık Seminerleri- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Osmangazi’de Sağlık Farkındalık Seminerleri- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Osmangazi Belediyesi, Özel Doruk Hastanesi işbirliğiyle personeline sağlık farkındalık seminerleri düzenledi.

 

Osmangazi Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşen sağlık farkındalık seminerlerine, personel yoğun ilgi gösterdi. Özel Doruk Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Fatih Yeğen, seminerlerin ilk haftasında bağırsak kanseri hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

 

İkinci haftada ise Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Fatoş Deniz Yiğittürk, kadın personellere alanıyla ilgili soru cevap şeklinde ilerleyen bir sunum yaptı. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, hizmet içi eğitimlere yıl boyunca devam edeceklerini duyurdu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Osmangazi’de Sağlık Farkındalık Seminerleri- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

NVIDIA, GDC 2022’de Süper Çözünürlük Teknolojilerinin Entegrasyonunu Basitleştirmek için Bütün Donanım Üreticileriyle Uyumlu Açık Kaynak bir Yazılım Çerçevesi olan Streamline Dahil Çok Sayıda Oyun Geliştirme Aracı Tanıttı- Güncel Haberler İklimlendirme Sektörünün Geleceği Değerlendiriliyor- Güncel Haberler Bodrum Mümtaz Ataman Caddesi’nde 6 bin Metrelik Hat Çalışması Başlatıldı- Güncel Haberler Sadece bir gün değil, her gün su günü olmalı- Güncel Haberler Gölcük Hamidiye Okyar Caddesi genişletiliyor- Güncel Haberler Geri dönüştürülmüş içecek kartonlardan ileri dönüşüm sahnesine- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat