Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

otoplus, taşıt kredisinde Garanti BBVA ile iş birliği yaptı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » otoplus, taşıt kredisinde Garanti BBVA ile iş birliği yaptı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dijitalden fiziksele ikinci el araba alım satımını kurumsallaştıran 

 

Hizmet ağını genişleterek Türkiye genelinde 50 noktaya ulaşan otoplus, finans sektöründen güvenilir partnerlere yaptığı iş birliklerine Garanti BBVA’yı da ekledi.  

 

İş birliği kapsamında otoplus’tan araç alan müşteriler, mağazadan çıkmaya gerek kalmadan çok hızlı bir şekilde Garanti BBVA’dan otoplus’a özel oranlarla kredi kullanabilecek.

 

letgo’nun ikinci el araba alım satımındaki kurumsal iş modeli otoplus, Garanti BBVA ile iş birliği yaparak müşterilerine avantajlı ve hızlı taşıt kredisi imkanı sunuyor. Garanti BBVA’nın otoplus müşterileri için hayata geçirdiği taşıt kredisi kampanyasında otoplus’a özel oranlar geçerli. Kredi başvuruları, müşterilerin otoplus showroom’larından ayrılmalarına gerek kalmadan, 30 dakika içerisinde güvenli bir şekilde tamamlanabiliyor. Bu sayede otoplus müşterileri, Garanti BBVA’nın avantajlı taşıt kredisi imkanından hızlı ve kolayca faydalanabiliyorlar. 

 

2020 yılının aralık ayında İstanbul Maslak’ta faaliyete geçen ilk showroom’un ardından İstanbul, İzmir ve Ankara’da açtığı yeni merkezler ve marka iş birlikleriyle 50 noktaya ulaşan otoplus, kurumsal iş modeliyle ikinci el araç sektöründe büyümesini sürdürüyor. Garanti BBVA ile yaptıkları iş birliği hakkında görüşlerini dile getiren letgo Araba Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Tuluy Noyan, “otoplus olarak, müşterilerimizin araba satım sürecini şeffaf, güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlamaları için sektörün kurumsallaşmasında önemli rol üstlenen kurumlarla iş birliği yapmayı önemsiyoruz. Bu kapsamda, müşteri deneyimini iyileştirme amacıyla dijitalden fiziksele taşıdığımız iş modelini desteklemek amacıyla sektöründe öncü olan güvenilir finansal partnerlerle çalışıyoruz. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti BBVA ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde müşterilerimize banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, mağaza içerisinde taşıt kredisine 30 dakikada erişim imkanı sunarak vakit ve konfor kazandırıyoruz, böylece müşterilerimiz geniş bir ürün portföyünden ihtiyacına en uygun aracı bulup satın alırken finansmanda esneklik ve kolaylık tecrübe edecek. Her geçen gün Türkiye genelinde daha çok insanı otoplus’un kurumsal ve güvenilir iş modeliyle buluşturmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

 

Garanti BBVA Tüketici Finansmanı Direktörü Koray Öztopçu ise “Bayiden Anında Kredi (BAK) sistemimizle, ikinci el araç satışlarında da minimum operasyonel iş yüküyle hızlı ve otomatize bir kredi süreci deneyimi sunarak sektörde fark yaratıyoruz. BAK sistemiyle aynı zamanda 2. el taşıt kredileri finansmanında, müşterilerimize çok önemli bir katkı sağlıyoruz. Bu sistem kapsamında müşterilerimiz tüm işlemleri tek seferde, tek noktada çok hızlı bir şekilde tamamlamanın ve bireysel taşıt kredisi ile otomobil almanın konforunu yaşarken BAK sistemiyle Garanti BBVA şubelerine gitmeye gerek kalmadan maksimum 30 dakikada para transferi dahil kredi kullanabiliyorlar. BAK ile hizmet verdiğimiz toplam bayi sayısı 700’e ulaşırken bu hizmet modelimizin sonucu olarak, 2022 Mart sonu sonuçlarına göre bireysel taşıt kredilerinde yüzde 21,89 olan pazar payımızla bankalar arasındaki liderliğimizi korumaya da devam ediyoruz. Otoplus ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde daha fazla tüketiciye finansal çözüm sunacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

otoplus, taşıt kredisinde Garanti BBVA ile iş birliği yaptı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Varlık Yönetim Şirketleri Sektör Başkanı Ali Emre Ballı, FKB’nin Yeni Yönetim Kurulu Başkanı oldu!- Güncel Haberler Tozluyaka Cemre Yeni Dizisi Belli Oldu Edremit Belediyesi Fen İşleri Çalışmaları Devam Ediyor- Güncel Haberler SURVIVOR ALL STAR 2022 Emirates, sunduğu ‘‘en iyi’’ uçak içi eğlence deneyiminin 30. yılını kutluyor- Güncel Haberler 4 Mart Cumartesi Reyting sonuçları 2023: Kardeşlerim mi, Gönül Dağı mı?

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat