Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Pazaryerleri Yenileniyor Alışveriş Rahatlıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Pazaryerleri Yenileniyor Alışveriş Rahatlıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Çankaya Belediyesi ilçede yer alan pazar yerlerini halkın ihtiyaçlarına göre düzenleyerek vatandaşların rahat ve huzurlu alışveriş yapmalarına olanak sağlıyor. Üst kapamasına başlanan Mürsel Uluç, Keklikpınarı, Aşıkpaşa ve Yaşamkent pazar yerlerinde çalışmalar sürüyor.  

 

Sosyal Belediyecilik alanında halka doğrudan dokunan hizmetleri hayata geçiren Çankaya Belediyesi, ilçe sakinlerinin haftanın belirli günlerinde kullandığı pazar yerlerini yenileyerek birer yaşam alanına dönüştürüyor. Türkiye’nin en büyük ilçelerinden Çankaya’da yer alan 22 pazaryerinden üstü açık olanları kapatarak vatandaşların soğuk ve sıcak havadan etkilenmeden alışveriş yapmalarına imkan sağlıyor. 7 yılda 7 pazar yerini yenileyerek halkın hizmetine sunan Çankaya Belediyesi Mürsel Uluç, Keklikpınarı, Aşıkpaşa ve Yaşamkent pazar yerlerinde üst kapama çalışmasına devam ediyor.  

 

HER ŞEY ÇANKAYALILAR İÇİN 

Göreve geldiği günden bu yana Çankayalıların mutluluğu için çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştıracak hizmetleri bir bir yerine getiriyoruz. Onların mutlu olacağı, hayatlarını güzelleştirecek projeleri hayata geçirmek için çabalıyoruz. Vatandaşlarımız ve pazar esnafımız için pazar yerlerimizi daha konforlu alışveriş alanları haline getiriyoruz. Buraları ayrıca halkımızın haftanın her günü kullanabileceği alanlara dönüştürüyoruz. Pazar yerlerimizden spor, forum, sosyal ve kültürel etkinlik gibi birçok alanda yararlanılabiliyor” diye konuştu.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Pazaryerleri Yenileniyor Alışveriş Rahatlıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  İzmir’de, Geleneksel Peynirli Ekmek Kır Şöleni Coşkusu- Güncel Haberler Öğrencilerin yüzde 83’ü oyunla öğreniyor- Güncel Haberler Dijital ve QR menü oluşturmanın en yeni yöntemi! Moda Sokaklarında Bilim Tarihi İsimleri Ölümsüzleşti- Güncel Haberler Resim Atölyesi’ne katıldılar, sergi açtılar – Güncel Haberler Kaspersky, KOBİ’ler için Yönetilen Tehdit Algılama ve Müdahale hizmetini piyasaya sürdü

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat