Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

PepsiCo dünyaya örnek olan inovatif projesi KazandıRio’nun yeni vizyonu için Hackathon düzenliyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » PepsiCo dünyaya örnek olan inovatif projesi KazandıRio’nun yeni vizyonu için Hackathon düzenliyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo, FMCG sektöründe öncü olarak geleneksel promosyon ekosistemini dijitalleştirmek üzere hayata geçirdiği KazandıRio uygulamasını, 360 derece tüketici platformu olma vizyonuyla büyütmeyi amaçlıyor. PepsiCo; kullanıcıları doğrudan tanıma ve iletişime geçme imkanı sunan KazandıRio Hackathon ile öğrencileri ve kodlayıcıları, bu doğrultuda mevcuttaki iş akışı ile ilgili sorunları çözmeye, yeni fikirler üretmeye teşvik etmeyi amaçlayan 48 saatlik bir kodlama yarışması başlatıyor. KazandıRio Hackathon için başvurular, 25 Aralık 2021’de sona erecek. 

Hackquarters tarafından tasarlanan ve adesso’nun da desteği ile uygulanan programla; uygulanabilir ve inovatif iş fikirleri ve ürün konseptleri oluşturmak için büyük şehirlerdeki yerel teknoloji topluluklarını birbirine bağlamak, şirketler için değerlendirme sürecini kolaylaştıracak yetenekleri belirlemek ve güçlü ekipleri deneyimleme fırsatı yaratmak, sektöre spesifik yeni ticari fırsatlar yaratmak ve bu fırsatların pazara açılma hızlarını artırmak amaçlanıyor. 

PepsiCo’nun ‘Tüketici Odaklı’ olma vizyonuyla, 7-9 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek yarışmada katılımcılardan, hackathon kapsamındaki projelerin ihtiyaç alanlarına yönelik çözüm önerileri üretmeleri istenecek.

KazandıRio Hackathon’un birinci seçilen grubu 35 bin TL'lik ödülün sahibi olurken, ikinci grup 25 bin TL ve üçüncü olan grup ise 15 bin TL'lik ödül kazanacak.

Geleneksel promosyon ekosistemi, bir start-up ekip yapısı ile hayata geçirilen KazandıRio ile dijitalleştirildi. PepsiCo, Türkiye'de tüketiciler ile bakkalları tek bir platformda birleştiren ilk FMCG şirketi oldu. Bu girişim, sektörde öncü olarak PepsiCo’nun promosyon süreçlerini etkin bir şekilde yönetmesini ve verimlilik oluşmasını sağladı. Geleneksel promosyon dünyasını dijitalleştirmek üzere hayata geçen KazandıRio, şimdi 360 derece tüketici platformu oluyor! Kullanıcıları doğrudan tanıma ve iletişime geçme imkanı sunan KazandıRio PepsiCo globalde aldığı ödüller, diğer ülkelere ilham kaynağı olmasıyla birlikte Türkiye’de de FMCG sektöründe öncülüğünü koruyarak yoluna devam ediyor.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

PepsiCo dünyaya örnek olan inovatif projesi KazandıRio’nun yeni vizyonu için Hackathon düzenliyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Urla Çöpüne Sahip Çıktı- Güncel Haberler Yavaş Şehir Seferihisar’da 2.Çocuk Festivali Yapıldı- Güncel Haberler SAHA’dan sanatçı ve küratörlere Amsterdam, Berlin ve New York’ta yaşayıp çalışma imkânı- Güncel Haberler İzmir’in unutulmaz başkanı Ahmet Piriştina kabri başında anıldı- Güncel Haberler Ege’ye Avrupa Çocuk Cerrahisi Kongresi’nde 1.’lik ödülü- Güncel Haberler Halkbank Üreten Kadınlar Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat