Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Peşinden Koşulan Bir Hayal Daha: Ana Shine “Digital Love” ile Büyülemeye Devam Ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Peşinden Koşulan Bir Hayal Daha: Ana Shine “Digital Love” ile Büyülemeye Devam Ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Peşinden Koşulan Bir Hayal Daha: Ana Shine “Digital Love” ile Büyülemeye Devam Ediyor- Güncel Haberler
 
Sahici bir tutkuya ve umutla beslenen bir hayale sahip olmanın ayrıcalığını tadan her sanatçı gibi Ana Shine da eserlerini dünyayla paylaşmaya ve onu büyülemeye devam ediyor.
 
Henüz 5 yaşındayken, büyükannesinin müzik okuluna yazdırmasıyla Ana Shine’nın ve dolayısıyla gelecekteki hayranlarının hayatı tümden değişti. Aşkı bulma yolundaki deneyimlerinden süzerek yazdığı şarkıları ile uçmak için kanatlara ihtiyacımız olmadığını, sevginin tek başına bizi göklere çıkarabileceğini anlattı.
 
Zorlu yaşamının üstesinden gelebilmek için genç yaşta Gucci, Armani ve Dolce & Gabbana gibi ünlü markalar için modellik yapmaya başlayan Ana Shine; yaratıcı ruhunun özgürlüğe ihtiyacı olduğunu fark edip hayalinin peşinden tutkuyla sürüklenmeye karar verir ve İngiltere’ye taşınarak müzik kariyerinin temellerini atar.
 
İngiltere’de Céline Dion, Spice Girls ve Take That ile çalışmış efsane Eliot Kennedy ile tanıştıktan sonra ilk hayalini gerçekleştirir: When I Was A Girl.
 
Ve ilk single’ı, Cover Me, Lights Out ve Freedom takip ediyor. En sonunda o büyük gün gelip çatıyor: 26 Mart 2021’de yetenekli müzisyen, ilk albümü Four Seasons of Love’ı duyuruyor.
 
En büyük arzusu her yıl yeni bir albüm çıkarmak olan Ana Shine, 1 Temmuz’dan itibaren tüm dijital platformlarda yerini alacak “Digital Love” isimli single’ı ile bizi kendisine hayran bırakmaya devam etmeyi düşlüyor.
 
Gelecek planları arasında Dj Mert ve Funkyc ile konser vermek ve Aşk’la yapılan yeni bir albüme imza atmak olan Ana Shine’ın yetenekleri ise saymakla bitmiyor; bale, sörf ve dalış tutkunu olan Rus müzisyen, aynı zamanda kayak yapmaya ve ata binmeye bayılıyor. En büyük korkusu ise fareler!
 
Ana Shine’ın ilham veren yaşamı, şarkıları ve başarılarla dolu kariyerini mercek altına almak isteyenler için adres belli.
 
Ve dikkat! Daha gerçekleştirilmesi gereken çok hayal var…

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Peşinden Koşulan Bir Hayal Daha: Ana Shine “Digital Love” ile Büyülemeye Devam Ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Nedir ? Nasıl Kazanılır? Bilkent Sahne Ast, Ocak Ayında Da Tiyatro Oyunlarına Devam Ediyor- Güncel Haberler “Tarih etiketlemesi” ne dikkat ederek gıda israfının yüzde 10’unu önle!- Güncel Haberler HOLEP ameliyatı ile prostat büyümesine ağrısız çözüm- Güncel Haberler Ayedaş’tan Adalar’ın enerjisine 100 milyon liralık deniz altı yatırımı- Güncel Haberler Deniz Özçelik Kosova Uluslararası Film Festivali Dokufest’te Sesiyle Büyüledi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat