Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Reklam Ajansı Nedir, Ne İş Yapar?

Ana Sayfa » Blog » Reklam Ajansı Nedir, Ne İş Yapar?
Google News Abone Ol
Reklam Ajansı Nedir, Ne İş Yapar?

Geçmişten bu yana firmalar her zaman işletmelerinin ya da markalarının tanıtımını ve bilinirliğini artırmak için çeşitli yollara başvurmuştur. Biraz eskiye gidecek olursak bunların sadece afiş, el ilanı, insert gazetelerle ya da kulaktan kulağa yayılarak duyularak yapıldığını görürüz. Dijital reklamın çıkmasıyla birlikte günümüzde bu tanıtım çalışmalarının çok daha geniş bir kapsama yayılmaktadır.

Asıl amaç her daim satışı yapılacak bir malın ya da pazarlanacak olan hizmetin çeşitli yöntem ve platformlar üzerinden tanıtımını sağlayarak müşterileri markaya yönlendirerek bu fikre onları alıştırmaktır. Günümüz dünyasında gelişen teknolojinin de yardımıyla, işletmelerin bu yükünü üzerinden alacak ve daha profesyonel işler çıkaracak çeşitli reklam ajansları bulunmaktadır.

Reklam Ajanslar Ne İş Yapar?

  • Pazarlama ağı konusunda müşterilerine tavsiyelerde bulunur ve hangi mecralarda verimli satış yapılabilir öngörülerde bulunur.
  • Haberleşme ve iletişim konusunda müşterilerine bilgi verir ve onlara tavsiyeler bulunur.
  • Elinde bulundurduğu veya anlaşma sağladığı reklam platformlarında (internet, afiş, radyo, sinema ve televizyon, billboard) ürün yada hizmetlerin tanıtımını yapar
  • Tabela, afiş, branda, el ilanı gibi materyaların hazırlanması ve basılması konusunda hizmet verir.

Mediaflex Reklam Ajansı, Edremit, Akçay, Burhaniye, Körfez bölgesinde hizmet veren, yeni nesil bir reklam ajansıdır. Edremit sosyal medya yönetimi, Edremit reklam ajansı, Edremit tabela ve matbaa çözümleri, grafik tasarım, logo tasarımı, fotoğraf çekimi ve tanıtım filmleri, etiket tasarımı ve daha birçok hizmeti tek çatı altında profesyonelce sunmaktadır.

Reklam Ajansı Nedir, Ne İş Yapar? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Balkanlar ve Trakya bu etkinlikte buluşuyor!- Güncel Haberler 5. Denizbank İlk Senaryo İlk Film Yarışması, “Filmim Vizyonda” Bölümü İle Seçilen Yapımları Vizyona Taşıyor- Güncel Haberler 1915Çanakkale Köprüsü Rekor Sürede Tamamlandı- Güncel Haberler Bağcılar’da hamsi ve kemençe keyfi- Güncel Haberler Burcu Esmersoy’dan sağlıklı yaşam çağrısı Piyanonun efsanesi istanbulluları eşsiz resitalle buluşturacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Takipçileri Merakla Bekliyor: 2 Haziran Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı Mı? 1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat