Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Reyting sonuçları 22 Nisan Cuma: Reytinglerde zirvede kim var?

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » Reyting sonuçları 22 Nisan Cuma: Reytinglerde zirvede kim var?
Google News Abone Ol

Cuma günü reyting sonuçları merakla bekleniyor. Cuma günü en çok izlenen dizi hangisi oldu? Cuma akşamı Tv’de Yalnız Kurt dizisi, Arka Sokaklar dizisi, Kasaba Doktoru dizisi, Aşk Mantık İntikam dizisi,  Aziz dizisi ve Survivor Allstar yapımları Tv’de yayınlandı. Peki hangi dizi reytinglerde zirveye oturdu ? İşte 22 Nisan 2022 Cuma reyting sonuçları…

Reyting sonuçları, dizi, yarışma, program ve ana haber bülteni dahil tüm ekrana gelen tüm yapımların izlenme oranlarına göre sıralamalarını gösteriyor. Bu akşam Aşk Mantık İntikam’ın final bölümü, Aziz, Arka Sokaklar, Kasaba Doktoru’nun ise yeni bölümü ekrana geliyor. 22 Nisan reyting sonuçları açıklandı mı? Aşk Mantık İntikam, Aziz, Arka Sokaklar, Kasaba Doktoru reytingleri nasıl?

22 Nisan 2022 Cuma Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM

22 nisan total reyting

AB İLK 10 PROGRAM

22 nisan ab reyting

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

22 nisan 20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Tv yayın akışı ve Tv rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Reyting sonuçları 22 Nisan Cuma: Reytinglerde zirvede kim var? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

“After the Apes” Sergisi Grand Hyatt İstanbul’da- Güncel Haberler “Okullar Yarışıyor Çevre Kazanıyor”- Güncel Haberler MHP Didim İlçe Yönetimi’nden Başkan Atabay’a Ziyaret- Güncel Haberler Geleceğin İtfaiyecilerine Zorlu Eğitim- Güncel Haberler Lifli besin, az yağlı yemek ve su bölünerek tüketilmeli!- Güncel Haberler Yumurta Dondurma İşlemi İçin ‘Erken Yaş’ Uyarısı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat