Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Riskli Hastalıklar Türkiye Sigorta’ya Emanet- Güncel Haberler

Ana Sayfa » sağlik » Riskli Hastalıklar Türkiye Sigorta’ya Emanet- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye Sigorta, sağlık alanındaki güvencelerine bir yenisini daha ekledi. Acente satış kanalına özel olarak hazırlanan Genişletilmiş Riskli Hastalıklar Sigortası ile kanserden kalp krizine, organ naklinden böbrek yetmezliğine kadar teminat kapsamındaki tüm hastalıkları ve çok daha fazlasını güvencesi altına alıyor.

 

İnsan hayatını önemli ölçüde etkileyen ve yaşam kalitesini düşüren yüksek riskli hastalıklar ve sağlık sorunları ne yazık ki kontrolümüz dışında gelişebiliyor. Üstelik günümüz şartlarında maruz kalınan riskli durumlar da günbegün artarak karşımıza çıkıyor. Bu durumun bilincinde olan Türkiye Sigorta, Genişletilmiş Riskli Hastalıklar Sigortası ile 18-50 yaş aralığındaki tüm bireylerin sağlığını güvence altına alıyor.

 

Türkiye Sigorta’nın riskli hastalıklar için hazırlamış olduğu sağlık sigortası yılda bir kez kronik hastalıkların erken teşhisinde son derece önemli olan yıllık check-up hizmetini de kapsıyor. 

 

Potansiyel riskler kontrol altında

Riskli hastalıkların 7’den 70’e herkes için bir risk faktörü oluşturduğunun altını çizen Türkiye Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Tuba Buldu, kronik hastalıkların erken teşhisinde son derece önemli olan ve geniş kapsamlı testleri içeren yıllık check-up hizmetinin, bu ürünler dahilinde gerçekleştirilebildiğini kaydediyor. Buldu, sözlerine şöyle devam ediyor: “Genişletilmiş Riskli Hastalıklar Sigortası ürünümüz, diş sağlığında Genişletilmiş Diş Paketi ve göz sağlığında da Göz Koruma Paketi’yle farklılaşıyor ve öne çıkıyor. Yılda bir defaya mahsus olmak kaydı ile PSA veya Mamografi testi gibi destekleyici ek hizmetlerle de ürünümüzü zenginleştirirken, tüm bu riskli hastalıklara karşı sigortalılarımızın her zaman yanında olduğumuzu belirtebilirim.”

 

100 bin TL’ye kadar teminat ödemesi

18-50 yaş aralığında tüm bireyleri güvence altına alan Genişletilmiş Riskli Hastalıklar Sigortası kanser, inme/felç, kalp krizi, by-pass, kalp kapakçığı değişimi, organ nakilleri, MS, aort ameliyatı, büyük yanıklar, beyin anevrizma ameliyatı, böbrek yetmezliği ve kol ve/veya bacak kaybı gibi hastalıkları kapsıyor. Bir yıllık süre ile geçerli olan Genişletilmiş Riskli Hastalıklar Sigortası, teminat kapsamında belirtilen 12 kritik hastalıktan birine yakalanılması durumunda 30.000 TL, 50.000 TL veya 100.000 TL teminatlı paketlerinden hangisi seçildiyse, bu meblağ teminat ödemesi olarak gerçekleştiriliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Riskli Hastalıklar Türkiye Sigorta’ya Emanet- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Online diyet nedir?

Online diyet nedir? 24 Mart 2023

Diz Protezi Ameliyatı

Diz Protezi Ameliyatı 21 Mart 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Sanatçı Güneş Terkol ile Üretim Yoluyla Düşünmek: Zaman Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı- Güncel Haberler Başkan Sandal’dan CHP ilçeye ziyaret- Güncel Haberler OPET Ultramarket’lerde Öğretmenler Günü’ne özel kitap kampanyası- Güncel Haberler Akıllı lensler ile gözlüğe veda – Güncel Haberler Başkan Keleş’ten Serbest Bölge Talebine Destek- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat