Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Roland Emmerich’in son bilim kurgu filmi Moonfall, Kaspersky korumasını dünyanın dışına taşıdı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Roland Emmerich’in son bilim kurgu filmi Moonfall, Kaspersky korumasını dünyanın dışına taşıdı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Küresel siber güvenlik şirketi Kaspersky, Moonfall filminin kahramanlarını dünyayı kurtarmak için yaptıkları yolculukta koruyarak çok önemli bir rol oynuyor.

 

Yeni bilim kurgu filmi Moonfall, uluslararası üne sahip Roland Emmerich tarafından yönetildi ve Roland Emmerich, Harald Kloser ve Spenser Cohen tarafından yazıldı. Film, gizemli bir gücün Ay'ı yörüngesinden çıkararak dünyayla çarpışma rotasına fırlattığı ve tüm yaşamı tehlikeye attığı heyecan verici bir hikayeye odaklanıyor. Çarpışmaya haftalar kala dünya tamamen yok olmanın eşiğindeyken insanlığın kaderi bir NASA yöneticisine, eski bir astronota, onun gözden düşmüş ve yabancılaşmış meslektaşına ve bir komplo teorisyenine bağlı. Bu beklenmedik kahramanlar görünüşte imkansız olan bu görevi üstlenirken, Ay’ın düşündüğümüz gibi olmadığını öğrenmek için tüm sevdiklerini geride bırakıyorlar.

 

Bu heyecan verici filmde Moonfall'un kahramanları, Kaspersky sistemleriyle birlikte emekli bir uzay aracında dünyayı kurtarma görevine çıkıyor ve yolculuklarında onları Kaspersky koruyor. Bilinmeyen tehditler karşısında Kaspersky sistemleri, temel işlevlerin güvenli bir şekilde yürütülmesini sağlıyor.

 

Yazar ve yönetmen Roland Emmerich ile yapımcı Harald Kloser, yaptıkları ortak açıklamada şunları söyledi: "Moonfall'u çekerken bizimle birlikte çalışan Kaspersky'ye ve tüm harika marka ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. Filmimizin önümüzdeki ay vizyona girmesini ve elde edeceği başarıyı tüm işbirlikçilerimizle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz."

 

Kaspersky Küresel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Andrew Winton, iş birliği hakkında şu yorumlarda bulundu: “Roland Emmerich'in vizyoner filmi Moonfall'ın bir parçası olmaktan büyük heyecan ve gurur duyuyoruz. Tıpkı filmde kahramanların hayati uzay misyonunu koruduğumuz gibi, ileri görüşlü bir şirket olarak misyonumuz geleceği teknolojik ilerleme olmadan hayal edilemeyen insanlık için daha güvenli bir dünya inşa etmektir. Bu nedenle sürekli gelişimi ve uzay araştırmalarının aktif olarak ileri teknoloji tarafından yönlendirilmesine özellikle önemli buluyoruz. Küresel izleyicilerin bu destansı filmi sinemalarda izlemesini ve karakterlerin olağanüstü yolculuğundaki payımızı heyecanla bekliyoruz."

Moonfall, Şubat 2022'de tüm dünyada vizyona girecek

Teknolojik çözümlerin ve yeniliklerin güçlü savunucusu Kaspersky, uzay bilimi alanındaki girişimleri destekleme konusunda uzun bir geçmişe sahip. Şirket, Gagarin Araştırma ve Test Kozmonot Eğitim Merkezi ile iş birliği yaparak kozmonotlara ve merkezde çalışan BT uzmanlarına özel siber güvenlik eğitimi vererek uzay araştırmalarını aktif olarak destekliyor. Kaspersky ayrıca önde gelen bilim insanlarını, sanatçıları ve uzay kaşiflerini bir araya getirmek ve gelecek nesil harika beyinlere ilham vermek için bilim, sanat ve müziği birleştiren yıllık bir etkinlik olan Starmus festivaline destek veriyor. Kaspersky, uzay çöpleri konusunda farkındalığı artırmak ve büyük potansiyele sahip genç teknolojik projelere küresel ölçekte dikkat çekmek için uzay enkazı temizleme girişimiyle iş birliği yapıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Roland Emmerich’in son bilim kurgu filmi Moonfall, Kaspersky korumasını dünyanın dışına taşıdı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Başkan Böcek’ten A.Ü Rektörü Özlenen Özkan’a teşekkür ziyareti- Güncel Haberler Milas Belediyesi Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı- Güncel Haberler “Sihirli Flüt” VakıfBank Kültür Yayınları Müzik Klasikleri Serisinde- Güncel Haberler Başkan Sandıkçı: “Gençliğe Yatırım Geleceğe Yatırımdır”- Güncel Haberler Engelsiz mikrofon ödüllerinin 4.’sü düzenleniyor- Güncel Haberler Kitap Fuarı’nda ödüllü Bursa araştırmaları konuşuldu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat