Malatya’da Oto Kiralama Nasıl Yapılır? Şartlar Nelerdir?

Sıradaki içerik:

Malatya’da Oto Kiralama Nasıl Yapılır? Şartlar Nelerdir?

e
sv

Sadakatsiz 9. Bölüm Özeti! Volkan’ın Planı Ne?

13 Aralık 2020 23:52
Sadakatsiz 9. bölüm özeti! Yeni bölümde neler oldu? Asya Volkan'ın davetine katıldı mı? Volkan'nın maksadı ne? Yeni bölüm özeti!

Sadakatsiz 9 Aralık çarşamba günü yayınlanan 9. bölümde neler oldu? Sadakatsiz yeni bölüm ! Volkan Asyanın tüm şartlarını kabul etmek zorunda kalıyor. Volkan beş parasız bir halde kalıyor. Derin babasından yardım istiyor ama babası o adadan ayrılmadığın sürece yardım etmeyeceğini söylüyor.

Sadakatsiz Yeni bölüm Özeti!

Bu yazıda neler var?

Sadakatsiz yeni bölüm! Her yerde konuşulan kötü laflardan kötü bakışlardan dolayı Derin ve Volkan Ülkeyi terk etmek zorunda kalıyor ve Amerikaya yerleşmek zorunda kalıyorlar. 2 sene boyunca volkan işlerini düşeltip Asya ise tam kendisini toparlamışken eşi ve kızıyla işlerini düşeltmiş bi şekilde ülkeye geri dönüyor. Asya ile uğraşmaya devam edeceği anlaşılıyor ve Bir parti düzenleyip oğlunu annesinden izinsiz getiriyor. Amaç Asyanın partiye gelmesini sağlamak. Asya oğlunun arkadaşlarıyla buluşacağını zannederken Volkandan bir fotoğraf geliyor Volkan ile oğlunun olduğu fotoğraf. Ve Asya şok olur. Oğlunun partiye gitmesine izin verdiği halde oğlu annesine yalan söyleyip arkadaşlarıyla buluşacağını söylüyor . Ve partiye katılıyor. Asya bu durum üzerine partiye gidip Volkan Asyanın geldiğini görür ve Asyayı kıskandırmak için bi konuşma yapar ve Derin Asyanın geldiğini görünce yanına gider ve davetliler dışında kimse bu partiye katılamaz der. Asya cebinden davetiyeyi çıkarınca Derin şok olur ve bu davetiyeyi kim verdiğini merak eder. Ve Ali babasının evini çok seviyor ve babası bu evde oda verebileceğini söyüyor ve Aliye odasını gösteriyor.

Sadakatsiz 10. bölümünde neler olacak? Ali babasında mı kalacak? Asya bu duruma ne diyecek?

Sadakatsiz reytingleri nasıl oldu? Dizi reytingleri nasıl? Hepsi ve daha fazlası için linki tıklayınız!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Murat TUNÇ 2 sene önce
  • Güzel yazı! Tebrikler Ali

avatar
  • Kurtulus acar 2 sene önce
  • Yazınız cok güzel olmus emeginize saglik