Sadakatsiz 9. Bölüm Özeti! Volkan’ın Planı Ne?

13.12.2020

2 Yorum

Sadakatsiz 9 Aralık çarşamba günü yayınlanan 9. bölümde neler oldu? Sadakatsiz yeni bölüm ! Volkan Asyanın tüm şartlarını kabul etmek zorunda kalıyor. Volkan beş parasız bir halde kalıyor. Derin babasından yardım istiyor ama babası o adadan ayrılmadığın sürece yardım etmeyeceğini söylüyor. Sadakatsiz Yeni bölüm Özeti! Sadakatsiz yeni bölüm! Her yerde konuşulan kötü laflardan kötü bakışlardan […]

Sadakatsiz 9. Bölüm Özeti! Volkan’ın Planı Ne?

Sadakatsiz 9 Aralık çarşamba günü yayınlanan 9. bölümde neler oldu? Sadakatsiz yeni bölüm ! Volkan Asyanın tüm şartlarını kabul etmek zorunda kalıyor. Volkan beş parasız bir halde kalıyor. Derin babasından yardım istiyor ama babası o adadan ayrılmadığın sürece yardım etmeyeceğini söylüyor.

Bu yazıda neler var?

Sadakatsiz Yeni bölüm Özeti!

Sadakatsiz yeni bölüm! Her yerde konuşulan kötü laflardan kötü bakışlardan dolayı Derin ve Volkan Ülkeyi terk etmek zorunda kalıyor ve Amerikaya yerleşmek zorunda kalıyorlar. 2 sene boyunca volkan işlerini düşeltip Asya ise tam kendisini toparlamışken eşi ve kızıyla işlerini düşeltmiş bi şekilde ülkeye geri dönüyor. Asya ile uğraşmaya devam edeceği anlaşılıyor ve Bir parti düzenleyip oğlunu annesinden izinsiz getiriyor. Amaç Asyanın partiye gelmesini sağlamak. Asya oğlunun arkadaşlarıyla buluşacağını zannederken Volkandan bir fotoğraf geliyor Volkan ile oğlunun olduğu fotoğraf. Ve Asya şok olur. Oğlunun partiye gitmesine izin verdiği halde oğlu annesine yalan söyleyip arkadaşlarıyla buluşacağını söylüyor . Ve partiye katılıyor. Asya bu durum üzerine partiye gidip Volkan Asyanın geldiğini görür ve Asyayı kıskandırmak için bi konuşma yapar ve Derin Asyanın geldiğini görünce yanına gider ve davetliler dışında kimse bu partiye katılamaz der. Asya cebinden davetiyeyi çıkarınca Derin şok olur ve bu davetiyeyi kim verdiğini merak eder. Ve Ali babasının evini çok seviyor ve babası bu evde oda verebileceğini söyüyor ve Aliye odasını gösteriyor.

Sadakatsiz 10. bölümünde neler olacak? Ali babasında mı kalacak? Asya bu duruma ne diyecek?

Sadakatsiz reytingleri nasıl oldu? Dizi reytingleri nasıl? Hepsi ve daha fazlası için linki tıklayınız!

Yazar: Deli Yürek

Deli YürekReyting Tv gönüllü köşe yazarı ve Deli Yürek

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Kurtulus acar
13 Aralık 2020 - 23:57

Yazınız cok güzel olmus emeginize saglik

Murat TUNÇ
13 Aralık 2020 - 23:59

Güzel yazı! Tebrikler Ali

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ