Herkesi şok eden sesin “Ferah Zeydan” ile düeti!- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Herkesi şok eden sesin “Ferah Zeydan” ile düeti!- Güncel Haberler

e
sv

Sağlıklı atıştırmalıklar ve faydaları

15 Ağustos 2022 20:40
saglıklı atıstırmalıklar

Paketli Sağlıklı atıştırmalıklar yemek istiyorsunuz lakin kafanızda soru işaretleri var! Paketli atıştırmalık satın alacaksanız ambalajın arkasında bulunan ürünle alakalı bölümleri iyice okuyarak hangi atıştırmalığın daha azca katkı maddesi içerdiğini anlayabilirsiniz. Böylece alışverişinizi daha bilgili bir biçimde meydana getirecek ve kendinizi muhtelif hastalıklardan korumuş olacaksınız. Evde yapacağınız sağlıklı atıştırmalık da katkı maddesi açısından daha emin olacaktır. Evde yapılabilecek sıhhatli atıştırmalıklar şöyleki olabilir: Fırında patates cipsi: Patatesleri ince ince doğrayın, zeytinyağı ve baharat ekleyin. İşte bu kadar! Mücver: Klasik bir lezzet olan mücver bilhassa fırında yapılırsa sıhhatli atıştırmalıklar arasına girecektir. Lavaş cipsi: Lavaşı arzu ettiğiniz biçimde kati ve baharatlarla lezzetlendirilmiş salçayı lavaşlara sürün. Daha sonrasında lavaşları 180-200 derecedeki fırında yaklaşık 10 dakika bırakın.

 

Ara öğün olarak meydana getirilen atıştırmanın vücuda pek oldukça yararı vardır. Bu yararlardan en iyi biçimde yararlanmak için atıştırmalıklarınızı sıhhatli alternatifler arasından seçmeye dikkat edin.

Atıştırmanın faydaları:

  • Öğünler içinde enerjisiz kalan vücuda enerji sağlar.
  • Bir sonraki öğününüz için iştahınızın daha azca bulunmasına destek olur.
  • Meyve ve yemiş benzer biçimde atıştırmalıklar seçildiği takdirde bu atıştırmalıklardan lüzumlu vitamin ve mineraller alınabilir.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

casino siteleri