Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

SALT Konuşma – Turgut Tarhanlı: “Sanat Tedirginliği ve Sanatsal Yaratıcılık Özgürlüğü”- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » SALT Konuşma – Turgut Tarhanlı: “Sanat Tedirginliği ve Sanatsal Yaratıcılık Özgürlüğü”- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Sanatçı İpek Duben’in SALT'taki Ten, Beden, Ben sergisi paralelindeki programlar, akademisyen Turgut Tarhanlı’nın konuşması ile devam ediyor. Sanat Tedirginliği ve Sanatsal Yaratıcılık Özgürlüğü başlıklı konuşma 16 Mart Çarşamba günü, saat 19.00'da çevrimiçi yapılacak.
 

Sanatçı İpek Duben’in Ten, Beden, Ben sergisi paralelindeki programlar, akademisyen Turgut Tarhanlı’nın konuşması ile devam ediyor. Tarhanlı, sanatsal ifade biçimleriyle kendini gösteren bir açılımın, düşünsel ve toplumsal bir olanağın sorgulanması bağlamında, Ten, Beden Ben sergisini ve Duben’in pratiğini tartışacak.

 

Program dili Türkçe’dir. Zoom üzerinden gerçekleştirilecek programa katılım için   aşağıdaki bağlantı üzerinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.

 

Kayıt için tıklayın

İpek Duben’in kırk yılı aşan pratiğini yansıtmak üzere hazırlanan en kapsamlı sergisi Ten, Beden, Ben 3 Nisan’a kadar SALT Beyoğlu’nda görülebilir.

 

Turgut Tarhanlı İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğretim üyesi. Aynı kurumun İnsan Hakları Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü olarak görev yapıyor. Harvard University’de müzakere alanında, Princeton University’de uluslararası suçlar konulu projelerde yer aldı. Yurttaşlar Derneği (Helsinki), Uluslararası Af Örgütü–Türkiye, TİHV ve Tarih Vakfı’nın kurucularından olan Tarhanlı, insan hakları aktivizmi ve sanat, iş dünyası ve insan hakları, uluslararası insan hakları rejimi konularında yüksek lisans ve doktora dersleri vermekte; geçmişle yüzleşme, uluslararası çatışmalar ve onarıcı adalet alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

SALT Konuşma – Turgut Tarhanlı: “Sanat Tedirginliği ve Sanatsal Yaratıcılık Özgürlüğü”- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Arabeskin usta ismi Cansever’e Youtube’dan Ödül- Güncel Haberler HBB’den yeni yıla özel muhteşem konser- Güncel Haberler ÇATI KATI AŞK 1. BÖLÜM Gölcük Hükümet Konağı Binasının Yıkımına Başlandı- Güncel Haberler Dış Ticaret İstatistikleri, Ocak 2022- Güncel Haberler Karşıyaka Belediyesi ‘Zehirsiz Kent’ Olma Sözü Verdi- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat