Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sandoz Türkiye Finans Direktörlüğü’ne yeni atama- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Sandoz Türkiye Finans Direktörlüğü’ne yeni atama- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Sandoz Türkiye Finans Direktörlüğü görevine Nevin Gülbaz atandı. Kariyeri boyunca dünyaca tanınmış uluslararası firmaların finansal yönetiminde hem yerel hem de bölgesel pek çok alanda üst düzey sorumluluklar üstlenen Gülbaz, Sandoz Türkiye’nin finansal süreçlerine liderlik edecek.

2004 yılında Galatasaray Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Nevin Gülbaz, profesyonel iş hayatına Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.’de Yatırımcı İlişkileri Uzmanı olarak başladı. Ardından 2008 yılında Sanofi Türkiye’ye geçerek, sırasıyla Genel Muhasebe, Raporlama, Vergi Uzmanlığı ve Bütçe Yöneticiliği görevlerini üstlendi. Gülbaz, kariyer yolculuğuna 2015 yılında Finans Müdürü olarak katıldığı Abbott’la devam etti. 2020 yılına kadar Abbott bünyesinde Türkiye Finans Direktörlüğü ve sonrasında sırasıyla CIS ülkeleri ve Afrika’nın da dahil olduğu Bölgesel Finans Direktörlüğü görevlerini başarıyla yürüttü.  

Yaklaşık 18 yıllık finans tecrübesiyle Gülbaz, son olarak 2020 yılının ikinci yarısından itibaren Danone Sütlü Ürünler’de Finans Direktörü olarak görev yaptı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sandoz Türkiye Finans Direktörlüğü’ne yeni atama- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Call of Duty:Mobile’da 12 sezonun sultanı geldi çattı Gölcük’te 91’inci Binanın da Yıkımı Tamamlandı- Güncel Haberler Sağlam köklerin büyüttüğü başarı Güzel Şehrim, Başiskele’ye görsel zenginlik kattı- Güncel Haberler MSG Başkanı Ferhat Göçer’den Telif Açıklaması- Güncel Haberler Keçiören Zabıtası Balık Eğitimi Aldı, Denetim Yaptı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat