Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sanofi Türkiye, Hedefler için İş Dünyası Platformu’nun Kurumsal Destekçisi Oldu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Sanofi Türkiye, Hedefler için İş Dünyası Platformu’nun Kurumsal Destekçisi Oldu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Sanofi Türkiye; Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Türk Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) ve Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) tarafından 2019 yılında kurulan Hedefler için İş Dünyası (Business for Goals – B4G) platformunun kurumsal destekçisi oldu. Sürdürülebilir kalkınma amaçlarının özel sektör tarafından desteklenmesi ve yeni ortaklıkların kurulması amacıyla başlatılan ortak eylem platformu B4G çatısı altında, Sanofi Türkiye sağlık ve kaliteli yaşam alanlarında yapılacak çalışmalara liderlik edecek. 

 

Sanofi, insanlığa sunduğu sağlık çözümlerinin yanı sıra gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya hedefiyle ekonomik, sosyal ve çevresel konularda sürdürülebilirlik çalışmaları yürütüyor. Toplumsal Etki Stratejisi olarak adlandırdığı sürdürülebilirlik yaklaşımı ile Sanofi, dünya genelinde sağlığa erişimi herkes için ulaşılabilir kılarak, Ar-Ge ve sağlıkta yeniliklere liderlik ederek, çevresel etkisini minimumda tutarak ve kapsayıcı kültürüyle çeşitlilikten güç alarak insanların sağlık ve refah içinde yaşamalarına katkı sağlıyor.

 

Bu doğrultuda Sanofi, sektördeki uzmanlık ve deneyimini, B4G’nin sağlık ve kaliteli yaşam alanlarına liderlik etmek üzere ortaya koymayı hedefliyor.

 

 

Cem Öztürk

Sanofi Türkiye Ülke Başkanı ve Sanofi Türkiye, Afrika ve Orta Doğu Temel Ürünler Başkanı

 

Sanofi Türkiye Ülke Başkanı ve Sanofi Türkiye, Afrika ve Orta Doğu Temel Ürünler Başkanı Cem Öztürk; “Hedefler için İş Dünyası Platformu, sürdürülebilirliği şirketlerin iş süreçleriyle bütünleşmiş bir yaklaşım haline getirmeyi amaçlayan bir oluşum. Biz de bu kıymetli oluşuma, sağlık ve kaliteli yaşam alanlarında liderlik etmek üzere kurumsal destekçi olduğumuz için büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sanofi Türkiye olarak, yarım asrı aşkın bir süredir toplumun her kesiminin sağlıklı bir yaşam sürdürülebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu iş birliğiyle, sağlık alanındaki uzmanlığımızı ve tecrübemizi paylaşmak, birlikte düşünmek, öğrenmek ve üretmek üzere güçlü adımlar atmaya hazırlanıyoruz. Hedefler için İş Dünyası Platformu ile kurduğumuz bu bağın, ülkemize ve geleceğe çok değerli katkılar sağlayacağına inanıyorum.”

 

Şükrü Ünlütürk

Hedefler için İş Dünyası Platformu Başkanı

 

Hedefler için İş Dünyası Platformu Başkanı Şükrü Ünlütürk, “Sağlık alanında değer yaratmak büyük bir sorumluluk gerektirirken aynı zamanda insan hayatına direkt etki edebilecek nitelikte bir alanda çalışmak sürdürülebilirliğe değerli katkılar yapmak açısından önemli fırsatlar doğuruyor. Platform olarak “kimseyi geride bırakma” ilkesiyle, sürdürülebilirliği kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde dikkat edilmesi gereken bir unsurdan daha çok şirketlerin iş süreçleriyle bütünleşmiş bir yaklaşım haline getirmek için çalışıyoruz. Yenilikçi ve küresel bir sağlık şirketi olan Sanofi’yi hedeflerimize giden yolda birlikte çalışacağımız kıymetli bir paydaş olarak görüyor, kurumsal destekçimiz olarak Platformumuzla iş birliğinin, uzun vadeli sürdürülebilir değer yaratma yolunda önemli bir aşama kaydedeceğine inanıyoruz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sanofi Türkiye, Hedefler için İş Dünyası Platformu’nun Kurumsal Destekçisi Oldu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Ramo Dizisi Başrol Oyuncuları! Ramo Kimdir? Sibel Kimdir? Dünyanın Dansı İstanbul’da- Güncel Haberler EA SPORTS FIFA Online 4’te Yeni Klasman- Güncel Haberler Soğuk Havalar Nefesinizi Kesmesin! Astım Öksürüğü İçin Ne Yapılabilir?- Güncel Haberler Koroplast’tan Yaşanılabilir Bir Dünya için Farkındalık Projesi- Güncel Haberler Büyükşehir AFKOM’dan kar uyarısı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat