Sefirin Kızı yeni bölüm! 13. bölüm özeti,14. bölüm fragmanı

17.03.2020

0 Yorum

Sefirin kızı 13. bölüm pazartesi akşamları Star Tv’de izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Sefirin kızı yeni bölüm analiz ve özetleri, reyting sonuçları Reyting Tv’de

Sefirin Kızı yeni bölüm! 13. bölüm özeti,14. bölüm fragmanı

Sefirin kızı yeni bölüm, Efeoğlu konağının efesi Sancar Efeoğlu, Nare’nin yaşadığı ne varsa bu bölümde iliklerine kadar hissetti. Hatta sadece hissetmekle kalmadı aynı zamanda tüm izleyicilere hissettirdi.

Sefirin kızı 13. bölüm ; Yaşadığı ve hissettiği şeyleri o kadar güzel ifade etti ki ne kadar kızsak ta ona üzülmeden edemedik. Sefirin kızı Nare‘nin çaresiz bir şekilde Sancar’la ağlaması çaresizliğinin başka bir yansımasıydı. Artık ne Sancar Nare’yi tam olarak affedebilir ne de (Neslihan Atagül) Nare Sancar’ı. Bunu bildikleri için zaten ağlıyorlar. Geri dönüşü olmayan bir yola tıkılıp kalan NarSan’ın tek tesellileri kızları Melek. Akın her zaman ki kötülüğünü Zehra’ya da bulaştırdı ne yazık ki. Zehra neye uğradığını anlamadı ama Nare’den daha şanslıydı. En azından ona sarılacak bir ağabey buldu yanında. Nare kendisine inanan birini bile bulamamıştı. Seneler sonra bile… Akın’ın geleceği meçhul. Müge bütün bölüm boyunca kırmızı tepsisiyle Akın’ı tabiri caizse tıktığı banyoya gitti. Tabi yemekle banyoya girilmesi ne kadar doğru orası tartışılır.

Bu yazıda neler var?

Sefirin kızı 14 bölüm full izle

Sefirin kızı yeni bölüm full izlemek için buradan Sefirin kızı you tube kanalına ulaşabilirsiniz.

MENEKŞE VE AİLESİ- HALİSE
Menekşe kendisi yetmiyormuş gibi bir de ailesini saldı Nare’nin üstüne. Ağabeyini Nare’nin peşine taktı. Üstelik Gediz (Uraz Kaygılaroğlu) için. Menekşe yaşadıklarını hazmetmekte zorlanıyor hâliyle. Kocasının yani Sancar’ın yüzünü bile göremiyor. Güler yüz, hoş sohbet, ilgi zaten hiç yok. Menekşe’nin hırçınlığı ondan. O da çareyi kendisini kayınvalidesine sevdirmekte buluyor. Bölüm sonu yaşanan arbede izlenmeye değerdi doğrusu. Menekşe alenen Nare’ye saldırdı. Nare akıllıca bir hamlede bulunmasaydı şimdi daha kötü durumdaydı. Elvan ise kendini tutamadı ve daldı Menekşe’nin saçlarına. Elvan’ı sadece kendisi değil kimse tutamadı gerçi. Nare bir puan daha kazanmış oldu. Menekşe Sancar’ın gözünde iyice itibarsızlaştı hatta evden kovuldu. Boşayabilir bile. Menekşe bunu kaldıramaz. Elbet bir plan yapacaktır.

YÜREĞİ KAVRUK

Kavruk için tehlike çanları çaldı. Zehra’yı zararsız seven kahramanımızın içi yanıyor. Halise Kavruk’un Zehra’yı sevdiğini anlayınca onu evlendirmeye karar verdi. Üstüne bir de Sancar’a söylemekle tehdit etti. Kavruk Efeoğlu ailesinin dengi olmadığını düşünürken, Sancar Akın’ın peşine düşeceği için ailesini ona emanet etti. Yahya’ya bile emanet etmeyip bir tek Kavruk’a güvenmesi hepimizi gülümsetti. Kavruk gerçekten doğru bir adam. Zehra’yı ondan daha çok, daha doğru, daha zararsız sevecek kimse yok. Sözlendiği kişinin ablası yaşında olması da ayrı bir olay. Zehra da hiçbir şeyden haberi olmadığı için Kavruk o kadını seviyor zannediyor. Doğru söylüyorsun Zehra, Kavruk sevmediği biriyle evlenmez. O yüzden de evlenmiyor çünkü seninle evlenmeyi bekliyor. Sancar’ın Kavruk hakkındaki her şeyi bildiğini öğrenmek bizim de yüreğimizi ferahlattı.

GEDİZ-MÜGE
Müge Sefirin Kızı 13. bölümde ne yaptıysa Gediz için yaptı. Onu mutlu etmek için Akın’ın burnundan fitil fitil getirmeyi planladı. Nare yine Sancar için gözündeki yaşları akıtırken onu teselli eden Gediz IŞIKLI oldu. Tabi bu sırada fotoğrafları çekilse de bu sarılma hem Nare’ye hem Gediz’e iyi geldi. Gediz hem güldürmeye hem ağlatmaya devam ediyor. Müge yakayı ele verecek gibi duruyor. Kardeşi için yapsa da evde yabancı üstelik aranan bir adam olması tehlikeli.

Sefirin Kızı Reytingleri

REYTİNG
Sefirin Kızı 13. bölüm reytingleri 8.84 ile 3. sırada. Ana habere ve Çukur dizisine ilk sıraları kaptırdı. Üstelik arkasından son derece yüksek bir çıkış yaparak gelen Yasak Elma var. Sefirin Kızı 14. bölüm fragmanı da yayınlandı. Gediz Işıklı yine yürekleri hoplatacak. Nare’yle evleneceğini söyleyerek adeta Sancar’a meydan okuyor. Tabi bu meydan okumanın sebebi Sancar Akın’ın peşine düşüp katil olmasın diye olduğunu düşünüyorum. Zannediyorum ki gerçek hissettikleri o değil. Olmasın da zaten. Gediz kendisini gerçekten sevecek bir kadını hak ediyor. Haftaya görüşmek üzere…

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ