reklam ver
1220 okunma

SEFİRİN KIZI 4. BÖLÜM ANALİZİ

ABONE OL
21 Temmuz 2020 01:26
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Öğrenci soruyor  

NARE İŞ ARIYOR!

Sefirin Kızı 4. bölümde yine tek başına tüm zorluklara göğüs germiş bir kadının mücadelesini gördük. Nare ayakları üzerinde durup iş bulmak için her yola başvurdu. Ne yazık ki bütün yollar Sancar Efeoğlu sebebiyle kapandı. Muğla’da Sancar Efeoğlu‘ndan korkmayan birini bulmak zor oldu Nare için.  Başı sıkıştığında ona yardım etmek için koşan adam yine Gediz IŞIKLI oldu. Gediz Nare’ye iş buldu fakat Sancar tam anlamıyla Nare’nin işine çomak soktu. Hatta ekmeğinden etti. Yiğitliğe, efeliğe yakıştı mı be Sancar Efe! Gediz tüm sempatikliğiyle Nare için çırpındı. Halise Efe’nin tabiriyle kapı kulu oldu bile diyebiliriz. Gediz”n annesinin bu işten hiç hoşnut olmadığını da es geçmeyelim. Gediz reytingleri sallamaya devam ediyor. Zirve Gediz demek.

NARE’DEN GEDİZ’E İTİRAF

Gediz ne yaptı etti Nare’nin başına ne geldiğini öğrendi. Öğrenir öğrenmez çıldırdı hâliyle. Ne güzel dedi değil mi? “Sen beni uzaylılar kaçırdı de ben ona da inanırım kızım.” . Kabul edelim yine hepimizin kalbini kazandı. Daha çok güzel repliği vardı Sefirin Kızı 4. bölümde Gediz’in. Gediz gerçekten her kalıba girebilen bir karakter. Nare’nin ne yaşadığını öğrendikten sonra iş için Nare’nin odasına gözünü kapatıp tüm sempatikliğiyle girdi. Gerçekten güldürdü. Gediz her şeyi öğrenince gözlerindeki yangını durduramadı ve ağladı. En çok ta sadıçına inanamadı bence. Onun Nare’ye inanmamasına inanamadı.

MENEKŞE ÇIĞRINDAN ÇIKACAK

Menekşe’nin akıl sağlığından şüphe etmeye başlayacağım yakında. Ciddi olarak Sancar’ı saplantı hâline getirmeye başladı. Üstelik bu Melek’e de kötü olarak yansıyor. Melek baya baya Menekşe’den korkmaya başladı. Daha da çok korkacak gibi geliyor bana. Menekşe durmayacak çünkü. Menekşe’nin günahına girerek aşkını o yatağa gömmeye çalışan Sancar bizi çok üzdü. Özellikle kadınları kızdırdı. Menekşe gerdek olayını alabildiğine Nare’nin gözüne sokmaya çalıştı. Menekşe belli ki gücünü Halise’den alıyor. Halise dedikleriyle Elvan’ın da canını sıktı. Elvan çocuğunun olmadığını tekrar hatırladı ve bu sefer gerçekten üzüldü. Dizideki gibi dışı türkü söyleyip eğlense de içi ağlıyor. Ayrıca Kavruk’un Sancar küçük kız kardeşinden utandığını görmüşsünüzdür. Kavruk’un sevdasının kim olduğunu da görmüş olduk.  Yan karakterlerden Akın da sefirin başına çok işler açacağa benziyor. Sefir Sefirin Kızı 4. bölümde yine borç batağına girdi.

“SENİN TEK DERDİN BEKÂRETMİŞ.”

Nare ne düşündüyse Sancar’a söyledi. Sancar bu bölümde rengini yavaş yavaş belli etmeye başladı. Sancar derdinin bekâret olmadığını söyleyerek Nare’yi ikna etmeye çalıştı fakat olmadı. Ne Nare’yi ne izleyicileri ikna edebildi. Nare içini döktü ve çok ta iyi yaptı. Kendine sığınan insanı kapının önüne koyan Sancar şimdi de Nare’yi görmeye katlanamıyor. Katlanmak zorunda kalacaksın Sancar. En azından Gediz seni o konuma sokacak ve mecbur bırakacak.

“AŞIKSAN İNANIRSIN.”

Gediz bölüm sonunda her şeyi itiraf etti. Kendisi de tam olarak Nare’ye âşık olduğunu kabul etti. Sancar ise resmen tüm bağı kopardı. Bu aşamadan sonra verilecek tepkiler ve atılacak adımlar çok önemli. Zaten verdiği sözü tutamayan Gediz Nare’ye artık daha dürüst olacak gibi geliyor bana. Ne olursa olsun NarGed çok yakışsa da yeni gelen karakter Gediz için geldi ve bir duygusal bağ başlayacağı kesin. Hemen olmasa da bir zaman sonra.

 

SEFİRİN KIZI REYTİNG

Sefirin Kızı bu hafta 9.43 reytingle zirveye ortak oldu. Çukur ile aralarında çok az fark var. Bir ailesi olsun isteyen Nare, affetmekten korkan Sancar ve çözülme yaşayan Gediz’in hikâyesi sevildi. Daha da izlenecek gibi duruyor.

Sefirin Kızı reytinglerde diğer dizileri zorlamaya devam ediyor. Fragmanda ise işlerin daha çok karışacağının iletisi veriliyor.

Sefirin Kızı reytingleri için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

akor   online diyet   reklam ver   kazalı araç alım   promosyon şemsiye
akor   online diyet   reklam ver   kazalı araç alım   promosyon şemsiye

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sponsorlar kazalı araç alım - Promosyon şemsiye - nakliyat - Online Diyet - akor - Malatya rent a car - en iyi evden eve nakliyat - düğün dansı - evden eve nakliyat - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - Nakliyat