Sefirin Kızı Son Bölüm Analizi! Sefirin Kızı 5.Bölüm Full İzle!

21.01.2020

0 Yorum

Sefirin Kızı son bölüm izleyenleri büyüledi. Sefirin Kızı Nare yeni bölümde iş başında! Sefir, Sancar ve Gediz’e kuzak mı kurdu? Sancar Hapse mi girecek? Haberimizde;

Sefirin Kızı Son Bölüm Analizi! Sefirin Kızı 5.Bölüm Full İzle!

Nare iş başında … Sefirin Kızı son bölüm de Nare ipleri eline aldı. Araları bozulan ve ciddi şekilde kavga eden sadıçların barışması için elinden geleni yaptı. Aklına koyduğunu yapan bir kadın olduğu belli. Melek’in o huyu da annesine çekmiş. Nare ne yazık ki tek sorunun kendisinin marinada çalışması olduğunu zannediyor. Bu onun henüz hiçbir şeyin farkında olmadığını ve Gediz’in dediğini duymadığını gösteriyor. Zaten Gediz de Sancar’a söylediklerini anında gidip Nare’ye yetiştirmedi.

Sefirin Kızı dizisi 5. bölüm özeti

Aksine Nare’den yalnız kalmak için izin istedi. Gediz ciddi anlamda yıkıldı. Tabi ki Sancar da. Sancar’a en çok koyan en başta birbirlerine verdikleri sözdü. “Her şeyde beraber. Yârin yanağından gayrı.”  sözü Gediz’in en büyük engeli. Sancar da bunun farkında. Belki de ondan dolayı bu kadar güveniyor kendine. Ne olursa olsun ortaklık ve sadıçlık tehlikeye düşse de, güven sarsılsa da Gediz’in ileri gitmeyeceğini biliyor. Nare tam bir iş insanı oldu bence. Japon firmayla hemen işi bağladı. Kültür  ve dil bilmesinin de bunda etkisi var. Yanına aldığı asistanı Dudu da ona yardımcı oldu. Dudu biraz kıskandı ve işini geri istedi ama asistanlığa razı gelmek zorunda kaldı. Bundan sonra beraber nasıl çalışacaklar bakalım.

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

sefirin-kizi-son-bolumizle

SADIÇLAR BARIŞTIRMA OPERASYONU

Sancar Efeoğlu inadıyla bizi ekran başında krize soktu diyebiliriz. Gediz, ablası her ne kadar ‘yanar döner’ dese de biz öyle demeyelim, ılımlı kişiliğiyle ön plana çıktı. En az Sancar kadar dağılan Gediz barışmaya hazır gibi görünüyor. Zeytinlik Sancar’da marina Gediz’de kaldı. Avukatların olduğunu sahnede flashback sahnelerle geriye dönüp güzel sahnelerin, anların hatırlatılması çok hoş olmuş. Gerçekten güzel bir ikili ve kardeş onlar.

En çok ta bundan dolayı kırılmadılar mı zaten? Tarihleri bile ortak. Gazi amcanın aldığı tavır ve azarı işe yaradı. Tabi bir de Nare’nin çabası. Nare sırf ortaklık bozulmasın diye Sancar’ın istediklerinin bir kısmını kabul etti. Sancar’ın istediği gibi çalışmayacak. Nare’ye Sancar bakacak ama Nare Muğla’dan ayrılmayacak. Bu güzel bir teklif. Nare işi biliyor. Sancar’ı doğru yerden vurdu. Bölüm sonunda Gediz ve Sancar çok güzel zeybek oynadılar. Zaten Uraz Kaygılaroğlu ve Engin Akyürek‘e zeybek çok yakışıyor.

Sefirin kızı 5. bölüm izle! 

sefirin-kizi-yeni-bolum

ELTİLER SAHNEDE

Elvan karakterinde geçen bölümden beri bir çıkış olduğu kesin. Menekşe’ye resmen meydan okuyor. Hem de Halise Hanım’a rağmen. Halise belli ki Menekşe için bir tehdit oluşturuyor fakat Elvan için hayır. Kabul edelim Menekşe’ye en güzel had bildiren Elvan. “Sancar ağabeyim daha bugün sadıcını sefirin kızı için boşamış. Seni mi boşamayacak?” derken bu lafın Menekşe’ye ne kadar dokunacağının bilincindeydi. Onun için yaptı. Yüzük meselesinin hıncını alıyor zannımca. Kocasını ise geri almak için birtakım çabalar içine girdi ama bir işe yaramadı ne yazık ki. Hatta ters tepti bile diyebiliriz.

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEFİR GERİ DÖNDÜ

Sefirin kızı sonbölüm, Sefir Muğla’ya geri döndü. Üstelik Sancar ve Gediz’in başını yakmaya niyetli. Onların suçunu polislere anlattı. Gediz ve Sancar’ın zaten geçmişte bir suçlarının olduğu beliydi fakat bu kadar erken ortaya çıkacağını beklemiyordum. Meğer Gediz’in belediye başkanı babasının parasıyla daha doğrusu ödenneğiyle bir işler çevirmişler. Nare bu habei yetiştirmeye çalıştı fakat anca son anda haberi ulaştırabildi. Başına musallat olan adamlardan kurtulan sefirin kızı Gediz ve Sancar’ın hemen yanına gitti.

REYTİNG

Sefirin Kızı reytingleri yine zirvede. Çukur’u zorladığı kesin. Tahtından etti adeta. Sefirin Kızı 6. Bölüm fragmanı oldukça heyecanlı. Üstelik Gediz ve Sancar belli ki beraber bir işin peşindeler.  Her şeye rağmen.

Sizler için sosyal medya  ve çeşitli internet platformlarında, Sefirin kızı severleri en çok hangi kelimeleri aratmış, sizler için araştırdık.

 • sefirin kızı sonbölüm
 • sefirin kızı 1 bölüm tekrarı
 • sefirin kızı yeni fragman
 • sefirin kızı nerede cekiliyor
 • sefirin kızı yeni bölüm ne zaman
 • star canlı sefirin kızı
 • star tv canlı yayın sefirin kızı
 • sefirin kızı canlı
 • sefirin kızı son bölüm izle
 • sefirin kızı 5 bölüm fragmanı
 • seferin kızı son bölüm izle
 • star tv sefirin kızı

 

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ